Субота, 20 Квітня, 2024

Ремонт скверу на Калиновій за 20 млн грн майже завершено

Сквер імені Євгена Клочко на вулиці Калиновій біля зупинки «Академіка Образцова» зазнав капітального ремонту. Раніше територія знаходилася у плачевному стані, тут були заржавілі дитячі гірки, запущена рослинність та сміттєві баки. Далі на dnepr-future.

Тепер у сквері знаходиться оновлена зелена зона з деревами та газоном, сучасний дитячий майданчик, тренажери, зручні лавочки з LED-підсвічуванням, камери відеоспостереження та пішохідні доріжки. Все це з’явилося на прохання місцевих жителів, із якими раніше погоджували проєкт оновленого скверу.

Усього на реконструкцію витратили трохи більше ніж 20 млн гривень. Замовником виступив Департамент капітального будівництва.

Головною особливістю території є паркан з калиткою, яку закриватимуть на ніч. Сквер змушені були захистити від вандалів. Кілька тижнів тому тут уже намагалися вкрасти висаджені сакури. Порушникам завадив сторож.

Нагадаємо, що ремонтні роботи у сквері розпочалися у липні цього року. Тоді робітники розпочали підготовчий етап робіт, що полягав у демонтуванні старого покриття. Повністю реконструкцію хочуть закінчити вже за кілька тижнів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.