Неділя, 26 Травня, 2024

Новий сквер на Калиновій вже готовий до відкриття

У місті йдуть завершальні роботи до відкриття нового скверу, який розташувався на перетині вулиць Калинової та Образцова, що у Лівобережній частині міста. Урочисте відкриття скверу заплановано організувати вже цієї весни. Далі на dnepr-future.

У сквері організували зведення багатьох цікавих локацій для дітей різного віку: гірки, канати, батути, турніки, а також спортивне спорядження. Подбали і про батьків, тут облаштували комфортні лавки із щільного дерева із зручними спинками, урнами, освітленням та щільним новим покриттям для безпечного перебування дітей на майданчику скверу.

Крім того, по всьому периметру скверу встановлено високу металеву огорожу, щоб закривати її та берегти у темний час доби від вандалізму.

Варто зазначити, що в процесі будівництва скверу будівельники подбали про те, щоб зберегти колишні насадження. Раніше тут виростали ялинки та берези. Окрім цього, тут з’явиться нове озеленення.

Для реалізації в життя проекту нового скверу в районі Калинової вулиці з місцевого бюджету влада міста виділила 24 мільйони гривень. На жаль, вже не дочекавшись відкриття скверу місцеві жителі повідомили виданню «Наше місто» про те, що деякі елементи благоустрою скверу постраждали від рук вандалів. Хоча раніше під час представлення проекту майбутнього скверу багато користувачів у мережі інтернет бурхливо відреагували на побачений високий паркан. Багато користувачів вважали, що з цим парканом потрапити в сквер буде неможливо і там будуть гуляти тільки жителі з будинків, що знаходяться поряд.

Мер міста Борис Філатов пояснив свою думку щодо високого паркану. Якщо не вдатися до такої міри, від скверу нічого не залишиться вже за місяць. Сквер закриватиметься на замок уночі, щоб там не збиралися сумнівні компанії і не псували міське майно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.