Четвер, 25 Квітня, 2024

На ж/м Калинівський планують реконструювати занедбані території

На місці занедбаних будинків планується – спортивна арена и сквер: жителям житлового масиву Калинівський показали презентацію проекту про реконструкцію території запущених дитячих садків. Досягти хоч-якихось змін та досягнень вдалося спільними зусиллями. Далі на  dnepr-future.com.ua.

На початку року міська рада прийняла масу рішень з приводу підготовки землі і демонтажу старої конструкції. Народний депутат Дніпра Індустріального та Самарського району Дмитрій Кисилевський привернув до роботи 5 мільйонів гривень на розробку проекту робіт нових об’єктів на житловому масиві.

Жителям району залишиться лише із жахом згадувати про старі і запущені території.

Місцева жителька Катерина розповіла, що на власні очі бачила, як на запущених територіях палили вогнища, які їй приходилося самостійно тушити, щоб вогонь не перейшов на більшу територію.

Дочка Катерини, учениця першого класу Даша, давно мріяла про зміни на її ріднім районі.

Пусті пляшки з-під алкоголю, використані шприци – ось так коротко можна було описати цю територію у минулому. Зараз, міська рада виділила приблизно 18 мільйонів гривень на знищення запущених будівель і очистку території від сміття.

Реконструкція буде відбуватися на території площею 4 гектара. Більш сучасна територія буде складатись зі скверу і двоповерхової спортивної арени з льодяним полем, спортивними і ігровими майданчиками. Сам проект нещодавно показали жителям. Присутні жителі з цікавістю слухали презентацію проекту, виражали свої враження і побажання щодо відкриття басейну на лівому березі Дніпра.

Жителі сказали, що влітку був би басейн, а зимою – льодяна арена.

Але таке побажання виконати складко, але громадян району вислухали, і пообіцяли дати якнайшвидшу відповідь щодо можливості реалізації цього побажання.

Головний архітектор Дніпра розповів, що басейн є крупним об’єктом. Якщо все задумане вийде зробити на цій території, то і басейн зможе з’явитись.

Основне питання – у фінансуванні, народний депутат Дмитрій Кисилевський привернув до проекту більше 5 мільйонів гривень на розробку проекту робіт на запущеній території. 

Депутат висказався, що це є хорошим прикладом співпраці міської ради і народних депутатів. Він, як народний депутат, привернув до проекту з міського бюджету більше 5 мільйонів гривень.

Також зазначено, що проект не в завершеній версії, будуть ще внесені деякі доробки, зміни. Сам проект оцінюється вартістю приблизно 10 мільйонів євро. Будівництво басейну – задача не з простих.

Вже ближче до кінця року повністю завершаться підготовчі роботи та почнеться будівництво

Директором фінансового департаменту відзначено, що будуть міські гроші, будуть гроші із депутатського корпусу з програми соціально-економічного розвитку. Якщо розмова зайде про басейн, то, напевно, будуть залучатися до цього гроші великого будівництва від президента України Володимира Зеленського, а також залучатися фінанси європейські від фінансових інституцій.

До кінця року планують повністю звільнити територію від старих і запущених будівель, а також розчистити територію від сміття, а після будуть поступово проводитись будівниці роботи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.