Понеділок, 27 Травня, 2024

Сквер на Слобожанському проспекті знову став жертвою вандалів

Нещодавно збудований до Дня міста сквер на Слобожанському проспекті знову зазнав шкоди від вандалів. Уперше цьому скверові «не пощастило»  ще у вересні. Тоді від рук вандалів постраждали гойдалки, тренажери та гірка. Далі на dnepr-future.com.ua.

Головною жертвою цього разу знову стала дитяча гірка. Тепер вона повністю розписана графіті зсередини. Вандали не пошкодували фарби на це «мистецтво» та зараз потрібно пошукати хоча б квадратний сантиметр площі, який б не спаплюжили. У місцевих жителів є припущення, що за цим хуліганством стоїть молодь та підлітки – серед малюнків можна знайти імена та навіть адреси у соціальних мережах.

Нещодавно міська влада Дніпра прийняла рішення огородити парканом та закривати на ніч інший сквер міста – той, що знаходиться на вулиці Калинова. Такий вчинок міський голова Борис Філатов аргументував загрозою подібних випадків. Та навів приклад із як раз таки першим актом вандалізму, що стався із сквером на Слобожанському   проспекті. Поки що невідомо, чи з’явиться подібний паркан та заборона нічних прогулянок цим сквером. Проте частота таких випадків може не залишити владі вибору.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.