Середа, 29 Травня, 2024

Прозорий офіс, антикризова кімната та інше: що планують зробити у Дніпрі в соціальній сфері у 2022 році

За 2021 рік у Дніпрі у сфері соціальної сфери було реалізовано багато проєктів. Серед них боротьба проти домашнього насильства (телефони довіри, центри підтримки тощо), надання наставників для дітей з особливими потребами під час навчання, запуск сайту, де зібрано всі соціальні послуги та багато іншого, пише dnepr-future.com.ua.

Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради представив проєкти, які планують розвивати у 2022 році:

1. Відкриття прозорого офісу на лівому березі.

За кошти державного бюджету та за програмою “Велике будівництво” вже триває реконструкція Індустріальної райради на Слобожанському проспекті під сучасний «Прозорий офіс».

2. Відділення територіального центру у Самарському районі.

У планах у департаменту створити проєкт з оновлення Самарського відділення терцентру. Це дозволить мешканцям Самарського району отримувати послуги денного відділення терцентру у належних умовах, з відповідним обладнанням та зручною транспортною розв’язкою.

3. Запуск власної «кризової кімнати» для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Враховуючи успішний досвід запровадження послуги «кризова кімната», яку відкрили у місті у 2021 році в рамках реалізації громадського проєкту, департамент вирішив створити таку «кімнату» на постійній основі: було отримано та реалізовано субвенцію з держбюджету для облаштування відповідного приміщення та оснащення його для запуску послуги.

4. Збільшення автомобільного парку для послуги «Соціальне таксі».

Щорічно «Соціальним таксі» надається до 2-х тисяч послуг з перевезення, якими на постійній основі користується близько 600 громадян, які мають інвалідність зору та опорно-рухового апарату. Щороку департамент поповнює автопарк на +1 машину, і 2021 не став винятком.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.