Понеділок, 27 Травня, 2024

Перекриття проспекту Яворницького у Дніпрі викликало величезні затори

Будівництво дніпровського метрополітену у самому розпалі. Аби у місті нарешті з’явився підземний транспорт довелось на деякий час перекрити наземний транспорт. Так, з 12 січня частково обмежать рух на проспекті Дмитра Яворницького. Далі на dnepr-future.

Основну автомобільну артерію перекрили в одному напрямку від Фабра до Шмидта, обмежили рух також і провулком Скориківським від вулиці князя Ярослава Мудрого та прямуванням до самого проспекту. Причина тому – виконання запланованих робіт у зв’язку із зведенням метрополітену та перенесенням комунікацій підприємства КП «Дніпроводоканал». Рух буде обмежений до 17 січня: зміни стосуються як громадського, так і особистого транспорту.

Тролейбусні та трамвайні маршрути, що перетинають ділянку перекриття суттєво зміняться. Маршрут трамваю № 1 тимчасово буде курсувати за двома напрямками: перший – це від транспортного університету (ДНУЗТ) до центру міста, другий напрямок за сьомим маршрутом. Також переноситься тролейбусний маршрут кільце Б. Про це зазначив головний спеціаліст Департаменту транспорту Міської ради Денис Щербина.

Торкнуться обмеження і автобусних маршрутів, їх тут чотири: 87Б переноситься через вулицю Андрія Фабра, на проспект Пушкіна до обласного військкомату і далі за маршрутом. А 101, 157 та 146 маршрути будуть рухатися по проспекту через вулицю Андрія Фабра, вулиця Старокозацька, вулиця Шмідта та знову буде повертати на проспект.

Однак, з цими змінами транспортних заторів все одно не уникнути! Навіть удень у середмісті чисельні затори. Водночас пішохідний рух залишається доступним. Люди до будівельних робіт ставляться по-різному. Більшість жаліються, що неможливо добратися до роботи та повернутися додому вчасно, тепер на дорогу витрачається набагато більше часу. З іншого боку, жителі погоджуються з тим, що потрібно все виконати з дотримання правил безпеки.

Нагадаємо, у метрополітені ведуться активні роботи з будівництва трьох центральних станцій, відкриття яких заплановано на 2025 рік.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.