Середа, 29 Травня, 2024

Нове карантинне обмеження для пільгової категорії у громадському транспорті

На Дніпропетровщині вводять нове обмеження для пільгової категорії у громадському транспорті. Відсьогодні, з 18 листопада 2021 року люди з пільговою категорією зможуть скористуватись пільговим проїздом лише у деякий час. У мерії Дніпра пояснили – таке обмеження довелось ввести через загострення ситуації з коронавірусом у Дніпропетровській області, пише dnepr-future.com.ua.

Відсьогодні, пільговики зможуть скористуватись безкоштовним проїздом за посвідченням у громадському транспорті (тобто у трамваї, метро, тролейбусі, автобусі) лише з 10 години до 15 години дня. У інший час пільговикам доведеться оплачувати проїзд у транспорті. Таке обмеження буде діяти доти, поки Дніпропетровщина не повернеться до зеленої зони карантину.

Зараз, Дніпропетровщина знаходиться у червоній зоні карантину. Але раніше обмежень із транспортом не було, але зараз ситуація лише загострюється, тому, як пояснили у мерії Дніпра, це дуже вимушена дія задля покращення ситуації з ковідом, бо темпи захворюваності досі не втішні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.