Неділя, 26 Травня, 2024

Нічні автобуси з центру до віддалених районів міста: куди і до якої години курсуватимуть?

У місті Дніпро заплановано запуск нічних автобусів, які з’єднають мешканців із віддалених житлових масивів із центром міста, пише dnepr-future.com.ua. Про опрацювання запуску та графік руху нічних автобусних маршрутів розповів представник департаменту транспорту міської ради Іван Васючков у спеціальному брифінгу прес-центру «Наше місто».

На сьогоднішній день залишається актуальним питання пересування у нічний період мешканцями міста. На даний момент у нічний час курсують трамваї та тролейбуси, які перевозять в тому числі і працівників транспортних служб, а також комунальних сфер обслуговування. Про графік руху транспорту інформування проводитиметься у Telegram-каналі міського Департаменту транспорту.

До яких районів міста заплановано запуск нічного маршруту?

Найближчим часом заплановано запровадження нічних автобусних маршрутів. Час роботи розпочинатиметься з 22:00-23:00 і всю ніч до самого ранку. Заплановані рейси до таких віддалених районів міста, як Північний, Лівобережний, 12-й квартал, Парус, Перемога та Тополя. На даний момент ведеться обговорення найбільш доцільних маршрутів та схем руху, ці питання також будуть додатково винесені на громадське обговорення. А нині, як наголосив представник департаменту транспорту міської ради Іван Васючков, цю ідею розглядають із підприємствами-перевізниками.

Нагадаємо, що в період до кінця 2022 року у Дніпрі заплановано впровадження проїзду електронними квитками. Цей процес буде поступовим, щоб дати час мешканцям та гостям міста на освоєння даного ноу-хау. Спочатку використання торкнеться електротранспорту, а потім і в маршрутках. Електронний квиток стане чудовою альтернативою паперовому одноразовому талону. Швидше за все, електронний квиток виглядатиме як звичайна пластикова карта, яку потрібно буде лише прикладати до спеціального валідатора для оплати проїзду. Пасажиру потрібно буде лише поповнювати картку в терміналах на потрібну кількість поїздок.

Ще минулого тижня, 9 лютого 2022 року, на сайті міської ради Дніпра з’явився проект рішення щодо впровадження електронних квитків. Після підписання проекту рішення у кожному виді міського транспорту департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради зобов’язаний буде встановити по 1 пристрою для оплати за допомогою електронного квитка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.