Неділя, 26 Травня, 2024

На залізничному вокзалі Дніпра встановили додаткову систему безпеки

З 15 жовтня на Дніпровському залізничному вокзалі встановлені рамки безпеки – такі ж самі, як в аеропорту. Відтепер крім документів перевіряють і багаж. При вході в хол встановлений металодетектор, а кожен, хто поспішає, або той, хто просто бажає потрапити всередину будівлі – мусить пройти перевірку. Як тепер працює оновлена система безпеки вокзалу – читайте далі в публікації на dnepr-future.

Які запровадили додаткові заходи безпеки?

На залізничному вокзалі Дніпра – наче в аеропорту. При вході встановлений металодетектор та обладнання для перевірки багажу. Кожен відвідувач вокзалу має пройти крізь рами металошукачів, а валізи покласти на спеціальну стрічку. На моніторі рентгенограма багажу. Не виключенням для перевірки становлять спеціальні візки для тварин, вони також повинні пройти ретельну перевірку. 

Деякі пасажири вважають, що з такими заходами пасажирам буде набагато спокійніше, але за однією умовою, щоб перевірка не стала причиною для запізнення на свій потяг. Тепер на вокзал бажано приїжджати раніше. В “Укрзалізниці” рекомендують прибути не менш, ніж за 30 хвилин до відправлення свого рейсу, бо перевіряють всіх. 

Джерело фото: https://opentv.media/

Перед проходом в стаціонар металошукача є рамка, на якій треба викласти усі залізні речі, які наявні у пасажирів – це ключі від квартири чи гаражу, мобільний телефон тощо. Поруч є і стрічка для валіз – малогабаритні сумки кладуться на такі стрічки, де перевіряється багаж на вміст небезпечних речовин, тривалість перевірки залежить від завантаженості сумки – якщо в рюкзаку простий одяг, як футболки, перевірка може зайняти лише кілька секунд. 

Які є перші результати роботи перевірки багажів пасажирів?

Система перевірки на Дніпровському вокзалі запрацювала з 15 жовтня, на гарячому спіймали вже й декількох порушників, які хотіли пронести небезпечні багажі. Є факти виявлення спроб перевезення речовин та предметів, які заборонені для перевезення на адміністративному рівні “Укрзалізницею”. Це і набої, і холодна зброя (особливо із початком повномасштабної війни) тощо.

Рамки безпеки вже понад чотири місяці успішно працюють на залізничному вокзалі у Київській області (на Центральному вокзалі) та більше двох місяців на вокзалі у Харкові. У планах “Укрзалізниці” для залізничного сполучення не тільки у Дніпрі, а й по всій країни – запровадити додаткові заходи безпеки, насамперед там, де пасажиропотік найбільший, зазначили в “Укрзалізниці”. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.