Неділя, 26 Травня, 2024

Казкова хатинка на курячих ніжках у Дніпрі на проспекті Яворницького

На центральному проспекті міста Дніпро – ім. Д.І. Яворницького з’явилася незвичайна будова, яка своїм зовнішнім виглядом більше нагадує казкову хатинку на курячих ніжках. Авторам цього шедевра архітектурної споруди спочатку було заплановано внести реконструкцію свого житлового простору – квартири. Далі на dnepr-future.

Так звана «реконструкція» цієї квартири розпочалася ще навесні 2021 року. Про це повідомляється у виданні 49 000. Дана споруда знаходиться у дворі, в районі другого корпусу Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара (ДНУ) і виглядає зараз таким чином, як зображено на фото нижче:

Згідно інформації заступника голови управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради Олексія Карленко стало відомо про те, що власники даної квартири раніше подавали документи із повідомленням про реконструкцію у житловому будинку. Проте, в результаті ремонтних робіт, вийшла ціла житлова будівля з підмостками, що зовні нагадує – житло казкового персонажу з дрімучого лісу.

На сьогоднішній день повідомлення власника реконструйованої квартири анульовано. Співробітниками міської ради про цей інцидент повідомлено у правоохоронні органи. Зараз поліція з’ясовує усі обставини ситуації і невідомо, коли демонтують «казкову» споруду.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.