Вівторок, 18 Червня, 2024

Чому Дніпровський громадський транспорт почали масово перевіряти?

Ця перевірка почалася ще на початку цього тижня, вона торкається автобусних маршрутів. Таким чином експерти в галузі автотранспорту перевіряють маршрутні таксі на наявність документації, вогнегасника та автоаптечки. За два дні, спочатку інспекції, вдалося перевірити 250 маршруток, з яких 62 з порушенням. Далі на dnepr-future.

З виявленого були порушення умов договору, і навіть неправильна експлуатація транспорту. Крім цього, були невеликі порушення, наприклад, не до кінця закручені кріплення сидінь. Усі зібрані випадки спрямовують із вимогою усунути існуючі порушення. У разі якщо на відправлені вимоги не відреагують, з даними водіям буде розірвано договори.

Подібного роду інспекції проводять по одному разу на півріччя, оскільки скарги від громадян надходять достатньо часто і за всіма маршрутами. Експерти збирають базу заяв, а потім перевіряють їх. Найчастіше перевірка стосується графіків автобусного пересування. Також перевіряють, як машиністи реагують на отримані скарги, чи усувають їх. У зв’язку з пандемією часто перевіряють дотримання санітарних норм, яких не завжди дотримуються.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.