Середа, 29 Травня, 2024

На залізничному вокзалі Дніпра тепер з’явилась можливість зробити тест на коронавірус

Починаючи з 21 жовтня на залізничному вокзалі міста Дніпро, як і в інших найбільших залізничних вокзалах по Україні, почали свою роботу:

  •     Пункти вакцинації;
  •   Пункти експрес-тестування.

Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Як повідомляється з інформаційного порталу АТ «Укрзаліниця» – uz.gov.ua, в даних пунктах буде надана можливість усім не вакцинованим пасажирам, які бажають скористатися послугою залізничного транспорту, зможуть пройти експрес-тестування. У випадку отримання негативного результату перевірки на наявність в організму COVID-19, пасажир отримує відповідну довідку з можливістю здійснити подальшу подорож.

Окрім послуги експрес-тестування, всі бажаючі можуть вакцинуватися.

Вартість проведення процедури експрес-тестування – 350 гривень.

Проведення медичного дослідження та вакцинацію в найбільших залізничних вокзалів країни АТ «Укрзалізниця» (на даний момент це 10 міст, у тому числі і місто Дніпро) здійснює «Медична лабораторія CSD».

Нагадаємо, що з 21 жовтня змінилися правила щодо перевезення пасажирів у зв’язку із карантинними обмеженнями. Тепер для того, щоб здійснити поїздку дальнього слідування необхідно мати при собі:

  •   Сертифікат про вакцинацію (в паперовому вигляді або в додатку «Дія»);
  •   Документ, що підтверджує отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19:
  •   Негативний експрес-тест на COVID-19;·        Негативний тест ПЛР (зроблений не менш, ніж за 72 години до відправлення поїзду).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.