Вівторок, 18 Червня, 2024

Вибір системи обліку робочого часу

Настає такий період, коли бізнес йде на спад, ефективність знижується. Саме у цей час потрібно переглянути ставлення працівників до роботи, виявити тих осіб, які несумлінно підходять до виконання своїх обов’язків. Жителі Дніпра зможуть на сайті підібрати надійну систему, яка ще й гарантує безпеку.

Моніторинг працівників – ефективність системи

Система обліку робочого часу опрацьовує великий обсяг інформації, який регулярно лише зростає. Не лише великі підприємства, а й невеликі офіси поступово переходять на автоматизований облік робочого часу співробітників.

Біометричні термінали обліку робочого часу є тими пристроями, завдяки яким це можна зробити з максимальною ефективністю.

Доведено, що впровадження цієї системи підвищує дисципліну серед офісних працівників. Часто в системах використовуються:

  • безконтактні карти – цей варіант найпоширеніший;
  • розпізнавання геометрії обличчя;
  • відбиток пальця;
  • малюнок вен.

Як контролювати співробітників

Можна виділити такі варіанти контролю.

  1. Відеоспостереження вважається простою, але справді ефективною системою контролю. Завдяки встановленим камерам відеоспостереження можна відстежувати, як працівники проводять робочий час. Якщо виникне спірна ситуація, тоді якраз відеозапис стане вирішальним доказом. Але важливо розуміти, що співробітники найчастіше негативно сприймають повідомлення про встановлення камер відеоспостереження.
  2. Ще один спосіб – аудіоконтроль, який включає запис і прослуховування телефонних дзвінків. Це стосується тих працівників, які спілкуються із клієнтами.
  3. Система контролю доступу – це також хороший варіант, який допомагає отримати повну інформацію щодо того, скільки співробітник проводить на роботі, чи є прогули, запізнення, чи ранній похід додому.
  4. Система обліку робочого дня також допомагає відстежити, чим співробітник займався та як довго.

Де замовити систему

Універсальні, безконтактні та біометричні типи терміналів – всі вони представлені в інтернет-магазині «Смартел». Жителі Дніпра зможуть ознайомитись з багатим асортиментом, підібрати потрібний пристрій, виходячи із власних запитів та ціни.

До вибору терміналів контролю робочого часу слід підійти з особливою ретельністю, віддаючи перевагу сертифікованій, якісній системі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.