Неділя, 26 Травня, 2024

Які школи Дніпра реконструюватимуться у 2022 році

В останні кілька років у місті та області велика увага приділяється стану навчальних закладів. Примітно, що сучасний ремонт та оснащення двору новими спортивними майданчиками отримують також школи у віддалених частинах міста. Депутати та активісти вважають, що у дітей, які не мають можливості навчатися у ліцеях, приватних та інших популярних навчальних закладах в активній частині міста, також мають бути добрі умови у навчальних класах. Більш на сайті dnepr-future.

Регіональна програма

За даними обласної ради, з першого місяця поточного року почала діяти програма “Освіта Дніпропетровщини”. Зона її дії не обмежується закладами у регіональному та районних центрах. До списку дошкільних та середньоосвітніх закладів потрапило одразу 23 заклади області. Реконструкції проводитимуться у Павлограді, Кам’янському, Кривому Розі, Сурсько-Литовському, Лозуватці, Верховцевому, Покрові, Петриківці, Марганці, Красногригорівці та Дніпрі. На садки та школи, що підлягають реконструкції, витратять близько 403 мільйонів гривень.

Міські та державні ініціативи

У Дніпрі в рамках регіональної програми “Освіта Дніпропетровщини” розпочнеться будівництво та масштабний ремонт, виключно з дошкільними закладами. Так програма торкнеться ясельного садочку №254 та дошкільного навчального закладу №41. У цих державних установах буде проведено реконструкцію за рахунок обласної ради.

Програма також торкнеться території школи №116. Робити ремонт у ній не будуть, а ось будувати поряд дитячий садок збираються.

Усі проекти програми мають бути реалізовані до 2024 року. У тому числі “Освіта Дніпропетровщини” планує ввести в експлуатацію дошкільний навчальний заклад на 115 дитячих місць, яким розташовуватиметься поблизу ЗОШ №116.

Обов’язки з реконструкції шкіл у Дніпрі, взяли на себе міська та державна влада. Таким чином, вже зараз тривають роботи з повної реконструкції школи на Ігрені. Департамент капітального будівництва Дніпровської міської ради виділив на поновлення школи №122, 158.7 мільйонів гривень. Середня школа є однією з найстаріших у місті і вже давно потребує втручань будівельників.

Також на початку лютого стало відомо про капітальний ремонт даху, фасаду та території школи на вулиці Лазаряна 7-А. Школа №79 останніми роками страждає від обвалів та тріщин. Тому міська влада виділила 37 мільйонів на зміну фасаду, заміну даху та комунікацій. Докладніше про реконструкцію проблемної школи ми розповідали раніше.

Мер міста Борис Філатов заявив і про масштабний проект термомодернізації. У 2022 році в рамках програми буде утеплено фасади шкіл №106, №111 (на проспекті Героїв, 29, а також вулиці Набережної Перемоги, 138), №136, №139, №6, №10, №15, №32, № 44, №49, №53, №54, №67, №69, №74, №76, №78, №82, №89, №96, №112, №116, №119, №135, №143. Утеплено буде і Дніпровський ліцей інформаційних технологій. Зазначимо, що у 2021 році вже було утеплено 84 міських об’єків.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.