Вівторок, 16 Липня, 2024

Доля кінотеатру “Січ”: що на його місці побудують після демонтажу?

Кінотеатр “Січ” у місті Дніпро готується перетворитися на сучасний торгово-розважальний центр! Плани з реконструкції цієї історичної будівлі вже викликають неабияку зацікавленість у місцевих жителів і гостей міста. На місці старого кінотеатру планується створення сучасного простору, який не тільки запропонує широкий спектр торговельних можливостей, а й стане центром для розваг і зустрічей. Більше на dnepr-future.com.ua.

Родзинка проєкту – пішохідний бульвар із пишним озелененням

Новий торгівельно-розважальний центр міститиме в собі не тільки магазини відомих брендів і фешенебельні кафе, а й багатофункціональні зони для проведення заходів і різноманітних культурних програм. Планується створення комфортної атмосфери для відвідувачів різного віку, де кожен знайде щось на свій смак.

Одним із ключових моментів проєкту є також благоустрій території навколо нового центру. Концепція ідеї включає в себе озеленення, облаштування пішохідних доріжок, створення зручних зон відпочинку та парковок для відвідувачів. Усе це зробить район ще привабливішим для містян і туристів, стимулюючи до активного життя та розвитку міської інфраструктури.

Запланований проєкт реконструкції кінотеатру “Січ” обіцяє стати яскравим прикладом успішного перетворення та модернізації міського середовища, надаючи нового імпульсу розвитку не тільки цього конкретного району, а й усього міста загалом.

Джерело фото: ttps://gorod.dp.ua

На офіційному сайті міської ради міста Дніпро раніше вже повідомляли про те, що розпочинаються роботи з демонтажу кінотеатру “Січ”, який розташований на ж/м Тополя-3. На черговому зібранні містобудівної ради було розглянуто кілька питань, одне з ключових – реалізація проєкту на місці кінотеатру “Січ”, який буде повністю демонтовано.

Архітектор проєкту обіцяє неймовірну красу

Новий проєкт багатофункціонального торговельно-розважального комплексу на місці кінотеатру “Січ”, за адресою вулиця Панікахи, будинок 59, представив увазі містобудівної ради в перший день весни – 1-го березня 2024 року архітектор Михайло Аліпов (замовник ТОВ “Вайтран”).

Основна особливість проєкту включає в себе будівництво не тільки самого розважального центру, а й пішохідного бульвару всередині цього комплексу.

Новий комплекс на місці старого кінотеатру буде на 10 метрів вищим і настільки ж більшим у довжину. Будівля буде двоповерховою, додатково також збудують підземний поверх, на якому розташовуватиметься паркінг на 120 автомобілів і капітальне укриття. На першому поверсі будуть торгівельні майданчики, на другому – фуд-зона і місце для розваг. Перед комплексом буде відкрита зона терас.

Принципових зауважень проєкт комплексу архітектора Михайла Аліпова від містобудівної ради не отримав. Найбільшу зацікавленість викликало саме створення пішохідного бульвару, який має пройти від вулиці Панікахи між торговим комплексом і проєктованим клубом “Тайм-Аут”, дійти до храму, повернути в бік “Епіцентру” і знову вийти на Панікахи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.