Неділя, 26 Травня, 2024

Маршрути на День міста: як уникнути негараздів

День міста, як і всі великі свята, буде супроводжуватись перекриттям доріг, вулиць, проспектів та певних шляхів сполучення. Нагадаємо, свято відбудеться дванадцятого вересня.  Для зручності переміщень громадян, ми публікуємо транспортні шляхи, що будуть перекриті заради утворення пішохідної зони, розповідає “dnepr-future.com.ua“.

Згадаємо про сполучення між берегами. З дванадцятої години до кінця відзначення Дня міста буде перекритий один бік Центрального мосту, рух буде відбуватись в обидва боки смугою в напрямку правого берега. Але, ближче до вечора (з восьми годин вечора до опівночі) міст буде перекритий повністю, тому всі, хто хоче повернутись додому в той самий день, коли його полишили, повертайтесь до 20:00.

Тепер про головний проспект імені Дмитра Яворницького. Його буде перекрито з восьмої години ранку по одинадцяту тридцять вечора. Перекриття буде відбуватись тільки на визначених ділянках та вулицях, що перетинають проспект. Рух буде припинено від вулиці імені Андрія Фабра до вулиці імені Михайла Грушевського, також, від вулиці імені Короленка до, знов-таки, вулиці Грушевського, при тому, в обидва боки.

Набережна, як один з епіцентрів проведення свята, буде також закрита для проїзду вантажівками. Перекриття бере свій початок від Цирку до Мерефо-Херсонського мосту.

З одинадцятої години до опівночі без автомобільного руху залишаться вулиці Поля, Ливарна та Крутогірний Узвіз.

Також треба згадати про перекриття, що відбудуться перед та після Дня міста. З дев’ятої години дев’ятого вересня до десятої тридцяти вечора тринадцятого вересня, перекритими залишиться площа Шевченка, але лише від вулиці імені Сергія Єфремова до вулиці імені Дмитра Яворницького. Також, одинадцятого вересня з третьої години дня до сьомої години вечора закритою буде вулиця Шолохова.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.