Середа, 29 Травня, 2024

“Відмили” 2,5 мільйона на “регулярному” ремонті пам’ятника Другої світової війни

До річниці переправи через Дніпро та визволення населеного пункту Військове, фірма-підрядник провела оновлення меморіалу слави на суму 2,5 млн грн. Однак жителі с. Військове та активісти залишилися незадоволені, адже роботи проведені неякісно. Бентежить їх і той факт, що ще пару років тому проводилися аналогічні роботи, які були радше фарбуванням та побілкою, а не капітальним ремонтом. Про це повідомляє голова ГО ветеранів та воїнів АТО Олександр Сьомак. Саме він був головою сільради Військового, коли влада проводила аналогічне “оновлення” меморіалу в 2013 році. Він стверджує що нескладно порахувати самостійно скільки коштів пішло на роботи, фарбування, матеріали щоб зрозуміти невідповідність виділеним сумами. Один з пам’ятників влада роками не може привести в порядок. За територією навколо меморіалу теж не стали доглядати – кинули щоб далі заростала.  Найприкріше, стверджує активіст, – ремонт не довели до кінця.  Олександр Сьомак написав заяву в правоохоронні органи та налаштований на подальший пошук відповідального за регулярну схему обладміністрації, пише dnepr-future.

Тендер на проведення ремонтних робіт виграло ТОВ “РЕСУРС-МОНОЛІТ, яке вже не раз перемагає в тендерах на подібне будівництво по області, повідомляє Dnipronews.  В системі публічних закупівель кошти виділені на 33 види робіт, серед них – прибирання сміття, вирізання кущів, вирівнювання поверхні, фарбування. У їх якості можна переконатися на власні очі, щоб зрозуміти невідповідність задекларованим даними. Показово, що ця ж фірма проводила ремонт в інших містах області, після чого Держаудитслужба виявила ряд порушень. Це стало причиною тривалого судового розгляду.  Власником компанії був діючий директор департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Дніпра.  Під час його перебування на посаді, компанія почала бурхливу будівельну діяльність, вигравши ряд тендерів. Незважаючи на суд, вона продовжує свою діяльність.

Виходить, поки в деяких містах області вже 7й рік влада не може організувати зведення пам’ятника або меморіалу жертвам війни на Донбасі, бійцям загиблим в АТО, то виділити 2,5 млн грн на ремонт меморіалу, який оновлювали пару років назад – не проблема. Змінюються люди – не змінюється підхід.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.