Субота, 20 Квітня, 2024

Команда вчених з Дніпра перемогла в конкурсі від NASA

Команда вчених з Дніпра отримала перше місце в номінації “Best Use of Technology” міжнародному науковому конкурсі “International space apps challenge”, щорічним організатором якого є NASA та ряд інших національних космічних агенції по всьому світу. Далі на dnepr-future.

Команда інженерів “FireWay” представила свій прототип клапана для дозаправки пальним супутників,що виводяться на навколоземну орбіту. Як пояснили автори винаходу, розробка і запуск штучних супутників Землі вимагає близько 400млн доларів при тому, що опісля вичерпання пального супутник стає недієздатним і сходить зі своєї орбіти. Використання технології, запропонованої дніпрянами, дозволить збільшити термін придатності супутників та оптимізувати витрати урядів по всьому світу на власні національні програми з освоєння космосу.

Модель команди “FireWay”, роздрукована на 3Д-принтері стала одним з восьми переможців конкурсу, участь у якому взяли понад 2300 наукових проектів. 

“International space apps challenge” – найбільший міжнародний науковий хакатон у світі, що організується національним агентством аеро-космічних досліджень США з 2012 року. Цьогоріч участь у конкурсі взяли майже 26000 чоловік з усього світу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.