Вівторок, 23 Квітня, 2024

Вигадливі постаті у сквері Металургів, які мають таємний сенс

З грудня 2021 року у сквері “Металургів” відбуваються грандіозні зміни у вигляді капітального ремонту. Далі на dnepr-future.

По завершенню всіх видів робіт у сквері, розташованому в районі вулиць Гордієнка та Щербаня, а також проспекту Івана Мазепи дітей та дорослих порадує новий скейт парк, графіті майданчик, зона для вигулу собак та фуд-корт. Місто Дніпро поповниться ще одним місцем сучасного вуличного відпочинку, де також з’являться нові величезні і досить дивні фігурки.

Що за круглі зелені істоти з’явились у сквері Металургів?

Місцеві жителі та їхні діти губляться у здогадах, що ж за нові зелені пузаті фігурки з’явилися у сквері? Хтось уже назвав фігури еко-бобрами, хтось ніндзя-черепашками, «телепузиками», Лунтіком… Загалом варіантів маса, але що з цього приводу кажуть розробники дизайну надзвичайної інсталяції?

Згідно з інформацією від розробників, команді було доручено від працівників Дніпровської міської ради створити зелений куточок Ghibli Green Corner.

Ідея полягає в тому, щоб створити зону відпочинку в одному зі скверів міста за мотивами мультфільмів всесвітньо відомого японського режисера Хаяо Міядзакі. Таким чином, викликати інтерес відвідувачів до цієї пам’ятки, бажання особистісного зростання, а також пізнання світової поп-культури.

До відома

Хаяо Міядзакі – популярний у світі японський анімаційний режисер та мультиплікатор. Його часто порівнюють з Уолтом Діснеєм, лише в азіатській варіації, але сам він не любить такого порівняння. Власник музею студії Ghibli, присвяченої персонажам автора. Тема робіт режисера: ставлення до природи, технологічного процесу та мирне співіснування, наслідки відокремлення людини від природи та шляхи відновлення людини з навколишнім середовищем є головними мотивами твору японського режисера.

Розробники створили невеликий парк штучних трав, останній з яких є дві композиції фігур з мультфільму «Мій сусід Тоторо» 1988 року випуску, а також мультика «Помпоко: Війна тануки період Хейсей» 1994 року випуску. Обидві роботи японського режисера Хаяо Міядзакі. Головними героями цих мультфільмів є сірий волохатий зберігач лісу, а також єнотовидні собаки.

У цьому мультфільмі оповідається проблема співіснування людей з рослинами та тваринами в період інтенсивного технічного прогресу. За задумом автора, дані мультиплікаційні герої не повинні бути впізнаваними жителями міста, а викликати інтерес до вивчення світової поп-культури, ненав’язливо виявити бажання подивитися мультфільм і цим замислитися над питаннями екології у світі.

Нагадаємо, що у сквері Металургів парк штучних трав зроблено у вигляді інтерактивного майданчика для розваги дітей віком від 2 до 7 років, а також фотосесій.

Реконструкція скверу Металургів завершиться вже 2022 року, однією з головних вимог для будівельників з боку влади була умова, щоб нова зона відпочинку була комфортною для маломобільної групи людей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.