Середа, 29 Травня, 2024

Бізнес-центр Дніпра придбав незвичайне підсвічування

У самому центрі міста Дніпро візуально «розчинили» фасад однієї з найновіших будівель – бізнес-центру «PSHKN business spase». Тепер нова будова має сучасне та незвичайне підсвічування. Далі на dnepr-future.

Про свій новий реалізований проект у новому сучасному об’єкті розповіла світлотехнічна компанія «Expolight» на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

13 січня всім підписникам було представлено остаточний надихаючий результат спільної роботи компанії з талановитим архітектором проекту Ольгою Подушкиною та прогресивним девелопером Владиславом Зельдісом.

Архітектором проекту Ольгою Подушкиною в даному проекті було використано відсилання на попередній проект до ТЦ «Пасаж». Подібність стосувалася пропорцій вікон, а також принципів різноформатних прорізів «Passage». Тільки цього разу архітектор використовувала у роботі інші матеріали, а також іншу структуру фасаду будівлі.

Керівництво компанії «Expolight» відзначило, що при створенні підсвічування двох будівель Дніпра намагалися зберегти гармонійність прийомів підсвічування, при цьому наголосити на стилістичній єдності двох знакових архітектурних перлин у самому серці міста, але зберігаючи індивідуальність кожного з цих будівель.

У чому відмінність підсвічування двох фасадів будівель?

У ТЦ “Пасаж” підсвічування йде чіткими вираженими ярусами з підсвічуванням віконних ніш.

У бізнес-центрі «PSHKN business spase» світло перетікає прямокутним модулем спокійними нелінійними проталинами, які сплітаються. Вони гармонійно повторюють загальний тон вуличного освітлення.

Найголовнішим завданням стало створити верхню скляну частину будівлі PSHKN таким чином, щоб свого роду «розчинити» її, зробити дзеркальним міражем у небі. Для цього було розроблено спеціальну конструкцію кастомних світильників, що прикріплюються до ребер споруди. Уникаючи штампів у підсвічуванні скляних граней, було розроблено спеціальний контент, який одночасно підсвічує трохи більше 30% контурів фасаду.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.