Понеділок, 27 Травня, 2024

Де беруть металобрухт у Дніпрі?

Здати металобрухт, який накопичився, можна в Прийом Лома дорого і вигідно. Метали чорний і кольоровий, досить затребуваний товар на ринку вторинної сировини. Вирушаючи на переробку він знову потрапляє на ринок у вигляді нових виробів, в складі автомобілів, сантехнічних елементів, виробничого обладнання, інструментів та інших предметів побуту і виробництва. Отримати друге життя металу набагато вигідніше для всіх сторін, ніж відправитися на звалище. З огляду на те, що утилізація відходів це теж витратний процес, скористатися послугами пунктів здачі металу куди вигідніше. Здійснити вигідну угоду і моментально отримати прибуток можна в будь-якому обсязі, будь то розбір мотлоху в гаражі або кілька тонн наявної сировини. Завдання пункту прийому подбає про подальшу долю металу і мінімізувати будь-які відходи, екологічно переробивши це і відправивши далі на виробництво.

Що можна здати в пункт прийому брухту Priem-Loma?

Навколо нас маса предметів з вмістом в складі металу або повністю з нього. Якщо придивитися навколо можна виявити, що вас оточують безліч відживших свій вік предметів побуту. Можливо у вас є багато брухту і його відправка на смітник коштуватиме дорого, куди вигідніше відправити його до наданого компанією автомобілем для транспортування в приймальний пункт або звернутися в мобільний пункт прийому брухту. Багато брухту може бути після ремонтних робіт, будівництва, а також при заміні старої техніки на нову. Більш докладний список того, що можна здати в якості брухту:

 • Будь-яка кухонне начиння з металу, посуд, каструлі, відра, мийки і інші предмети;
 • Ванни з чавуну;
 • Труби, крани, змішувачі та інші предмети сантехніки. Все це приймається і оцінюється в залежності від забруднення та інших дефектів, але будь-який предмет буде гідно оцінений;
 • Стружка після виробництва;
 • Устаткування різного типу, в тому числі стаціонарне і великогабаритне;
 • Електричні і інші кабелі з ізоляцією і без;
 • Предмети побуту різного характеру, старі люстри, кріплення з металу, металеві предмети меблів і інтер’єру;
 • Побутова техніка: пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі, плити електричні та газові, бойлери, водонагрівачі, а також багато інших технічні елементи в складі яких може бути метал;
 • Акумулятори;
 • радіатори;
 • Електродвигуни;
 • Металеві двері та вікна;

Всі ці предмети складаються з комплектуючих різних металів чорного, кольорового, сталі, нержавіючої сталі і т.д. Деякі види металу оцінюються особливо дорого, деякі дешевше. Але будь-який обсяг металу можна здати незалежно від його якості. Приймається метал схильний до корозії, з деякими забрудненнями і з складовими іншими матеріалами. Надалі все це піддається поділу, очищенню і переробці.

Чому при здачі металобрухту вибирають “Priem Loma”

Наші співробітники доступні для консультації з будь-яких питань. Є можливість здати метал в один з мобільних пунктів зручно розташованих по всьому місту. Компанія Priem Loma платить гроші відразу на місці в будь-якій зручній для вас формі оплати готівкою або на картку. Зважуємо на місці, оцінка металу проводиться фахівцями на взаємовигідних умовах. Лояльність в роботі з клієнтами і надання всіх зручних умов, в тому числі демонтаж, навантаження та вивезення металу в будь-яких обсягах. Вигідні знижки на перевезення при великих обсягах і прийом дорогих металів за гідними цінами. Оцінка брухту проводиться на основі загальної ринкової і актуальної вартості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.