Середа, 17 Липня, 2024

Жителі області скоро зможуть проїхатися по новій трасі

Вчора Президент відвідав Дніпропетровську область з робочим візитом. Одним з пунктів перевірки стала траса Н-23, Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя. Голова обласної адміністрації області – Олександр Бондаренко відзвітував про стан та якість ремонту, пише dnepr-future.

На дорозі проводять завершальні роботи – укладають вирівнюючий, верхній шар асфальту. Більше 20 км траси вже оснащені новим покриттям. Будівельники очистили і зміцнили узбіччя, встановили захисні огородження. Для збільшення безпеки на дорозі будуть встановлені світловідбивачі. На ділянці оновлюють проблемні місця, пішохідні доріжки та наносять розмітку. Паралельно будують прилеглі шляхи, мости та встановлюють освітлення. За словами голови обладміністрації, комплексні роботи завершені на 80-90%. Володимир Зеленський проінспектував одну з головних дорожніх ділянок “Великого будівництва” в Дніпрі та відправився на інші об’єкти області.

На 2020 рік за планом Президентської ініціативи запланований ремонт понад 100 км доріг. У пілотний проект увійшли 2 траси Дніпропетровської області, при цьому більше 800 доріг регіонального значення знаходяться на балансі обласного бюджету. Вони теж включені в план ремонту.

До кінця року планується завершення першого етапу “Великого будівництва” в області – це оновлення 15 об’єктів інфраструктури та ремонт доріг державного та регіонального значення. Засоби для цього виділяються спільно з державного та місцевого бюджетів, а також за допомогою залучення інвесторів.

Наскільки презентація та звіт голови облради відповідає реальності – вже скоро зможуть дізнатися жителі області. Дороги, школи, спортивні об’єкти та дитячі садки, оновлені в рамках ініціативи, стануть доступними для відвідування в 2020 році. Уряд розглядає її як довгострокову, з продовженням робіт по всій країні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.