Четвер, 25 Квітня, 2024

Як пройшло відкриття нової об’їзної дороги у Дніпрі

На початку року на мешканців, які активно користуються Південним мостом у Дніпрі, чекали зміни маршруту. Шлях, що допомагає городянам швидше потрапити на ж.м. Тополя та 12 квартал з боку Ігрені та Придніпровська, було тимчасово перекрито. Такий ремонт дороги зі з’їзду з мосту привернув чимало уваги, а головне – породив багато питань про відновлення руху. Адже інша частина початку траси будується ще з 2012 року. Далі на dnepr-future.

За державним проектом практично десятирічної давнини, у Дніпрі мала з’явитися об’їзна дорога, що сполучає Південний міст із трасою Н-08. Однак будівництво, що тоді почалося, було призупинено на шість років. Відновлене будівництво Південного обходу почалося з території, яка б не змінювала городянам звичний маршрут. І лише з 2021 року частину з’їзду з мосту було перекрито. На щастя дніпрян, не надовго.

17 грудня 2021 року на вулиці Аеропортівський відбулося урочисте відкриття траси. Офіційна частина з парадом автотехніки та синьо-жовтим салютом, розпочалася о 10 ранку. Оскільки нова магістраль будувалася для розвантаження міських доріг від фур та інших великогабаритних автомобілів, парад розпочався символічно. Новим покриттям проїхали ГАЗ-АА 1936 року випуску, УралЗІС-355 (1951 р.), ГАЗ-53 (1959 р.) та інші ретро-машини. Замикали виставку, що рухається, сучасні автомобілі.

Тепер об’їзна дорога відкрита. За допомогою практично 300 одиниць будівельної техніки та 150 робітників, масштабний проект вдалося здати у запланований термін. Проте проїхати свіжоукладеною трасою по старому маршруту тепер не вдасться. Дорога з Південного мосту безпосередньо веде до аеропорту та виїзду на Бориспільську магістраль.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.