Субота, 20 Квітня, 2024

Південна об’їзна Дніпра, як справи в будівництві даної дороги

Плани щодо проектування та створення об’їзної тягнуться протягом трохи більше 10 років. Звичайно, за цей довгий термін відбувалися спроби відновити процес, але з невідомих причин завжди затягувався та відкладався убік. Остання спроба відбулася у 2019 році, саме про неї і йтиметься, а також про те, що вдалося зробити за 2 роки. Далі на dnepr-future.com.ua.

Об’їзна є стратегічно значущою деталлю у регіональному конструкторі, оскільки місто пропускає через себе 7 загальнонаціональних автотрас. Весь цей час, Дніпро обходився без цієї дороги, перебуваючи при цьому одним з небагатьох виробничих колосів України. Відкриття довгоочікуваної дороги заплановано на 20 листопада 2021 року.

За словами міністра інфраструктури на 19 листопада, ділянка сім кілометрів готова на 90%. Цей шматок відбудованої лінії дозволить поступово розправляти потоки транзитних машин, не заважаючи міським дорогам. Залишилося лише закінчити деякі роботи, а саме розмістити дорожні знаки, відбійники та зробити дорожню розмітку. Також варто згадати, що є 2 транспортні розв’язки, 4 лінії електрики та підведений газопровід.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.