Середа, 17 Липня, 2024

Нова сучасна амбулаторія запрацювала в Придніпровську

П’ятниця, 21 січня на житловому масиві Придніпровськ пройшла, як свято! Тут було відкрито в цей день оновлену амбулаторну лікарню № 10. Раніше занедбана будівля перетворилась на сучасний медичний заклад. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Директор департаменту охорони здоров’я населення міської ради Андрій Бабський з гордістю повідомив, що тепер цей лікувальний заклад – найвищого рівня. Що стосується первинної медичної допомоги заклад добре облаштований, цьому факту будуть задоволені не тільки медичні працівники, але й усі пацієнти – жителі даного району міста Дніпро.

Близько 8 мільйонів гривень на ремонт амбулаторної лікарні № 10 виділив світовий банк, ще понад 300 тисяч, на які закупили меблі та обладнання, були взяті з міського бюджету. 100 тисяч гривень від Національної служби здоров’я витратили на спеціальні поручні для належної зручності людей з особливими потребами та під’єднання будівлі до електромережі.

Генеральний директор центру первинної медико-санітарної допомоги № 10 Олександр Мартишкін поділився враженнями щодо капітального відновлення стін, стелі та фасаду. Представник керівництва закладу не натішиться тим, як повністю переобладнані кабінети, тепер вони просторі, світлі та модернізовані.

Під час капітального ремонту не було забуто і про пацієнтів з особливими потребами. Амбулаторія оснащена пандусом, тактильною плиткою, вказівниками зі шрифтом Брайля та окремим туалетом для людей з інвалідністю.

В Придніпровську вже є амбулаторія, проте багатьом мешканцям району до неї незручно добиратися. Ж/м Придніпровськ розташований таким чином, що є стара частина, а є нова. Мешканцям нової частини масиву до цієї амбулаторії було дуже зручно добиратися, вона знаходиться поряд. А мешканцям старої частини добиратися до лікарні близько 3 кілометрів.

У медичному закладі працюють 4 сімейні лікарі. Вони можуть обслуговувати до 7 тисяч мешканців житлового масиву. Перші відвідувачі одразу зрозуміли, що поява оновленої лабораторії полегшить життя багатьом місцевим мешканцям. Вже заходячи до будівлі відчувається піклування про пацієнта, знаходитись тут дуже комфортно, тепло та затишно.

Нові амбулаторії в найближчий час мають з’явитися і в інших віддалених районах Дніпра. Наступну відкриватимуть вже у селище Таромське!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.