Понеділок, 27 Травня, 2024

Як розкрутити доставку суші?

Виведення бізнесу в онлайн – стратегічний крок, без якого неможливо уявити його подальший розвиток. Це стосується і ресторанів швидкого харчування, включаючи бари суші. Сьогодні всі сидять у соціальних мережах, багато хто замовляє їжу додому, проводить багато часу в інтернеті. Світ останніми роками сильно змінився. І якщо не йти в ногу з часом, є висока ймовірність залишитися за бортом.

Сьогодні ми дамо кілька порад щодо розкручування суші доставки. Що потрібно для запуску бізнесу і як просунути його в інтернеті. Про все по порядку.

Створення та просування сайту

Перший і, напевно, найважливіший крок створення сайту для суші доставки. Що важливо:

 1. Короткий домен, що запам’ятовується, відповідний діяльності компанії.
 2. Швидкий хостинг.
 3. Сайт можна створити як на стандартних комерційних шаблонах WordPress (наприклад WooCommerce), так і на інших двигунах (Insales, Ecwid, Umi, Storeland та інших).
 4. Також важлива правильна структура сайту та його заповненість SEO орієнтованим контентом.
 5. Кросплатформенність – сайт з адаптивною версткою (автоматично підлаштовується під розмір екрану пристрою).

Щоб зрозуміти, про що мова, перегляньте цей сайт доставки суші у Дніпрі як приклад. Цікава концепція, хороший домен, зручний та досить простий сайт. Навіть є свій мобільний додаток.

Як створити сайт? Це завдання краще доручити відповідним фахівцям. Це може бути індивідуальний програміст (веб-майстер), знайдений на майданчику фрілансу, або рекламне агентство повного циклу.

Щодо просування, то для розкрутки сайту доставки суші використовують кілька маркетингових моделей:

 • якісний контент, адаптований під пошукову систему Google;
 • яскраві, барвисті фотографії на білому тлі;
 • нарощування маси посилань (закупівля посилань на інших тематичних майданчиках);
 • додатковий приріст відвідуваності дає блог на сайті;
 • контекстна реклама у пошуковику;
 • сюди можна ще додати створення мобільного додатка, це значно підвищить продажі.

Для максимальної ефективності розкручування потрібно використовувати всі методи просування, не обмежуючись лише одним варіантом.

Робота із соціальними мережами

Сьогодні люди дуже прив’язані до соціальних мереж. Це і добре, і погано. З одного боку, витрачається багато часу марно, з іншого – бізнесу найпростіше знайти потенційних клієнтів. Якщо ви хочете розкрутити суші доставку в інтернеті, ви повинні мати офіційні сторінки в соціальних мережах Facebook та Instagram. Деякі навіть освоюють ТікТок, незважаючи на те, що ця соц.мережа не дуже розрахована на комерційний поступ.

Багато суші барів працюють виключно із соціальними мережами. Але такий підхід нехай ефективний, але не повноцінний. Соц.мережі – це лише частина інтернету. Тому комплексне просування закладу з доставки суші в мережі передбачає використання різних способів та напрямків.

Сторінка у Facebook працюватиме як додаткове джерело заявок на доставку, але основну частину коштів та сил варто направити на розвиток сайту. Адже повноцінний сайт – це основа, до якої можна додавати сторінки в різних соціальних мережах, блог із об’ємними СЕО-статтями, канал на YouTube тощо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.