Понеділок, 27 Травня, 2024

Міськрада Дніпра визначилася з виконавцем демонтажних робіт готелю “Парус”

Зовсім недавно стало відомо, що незавершене будівництво готелю “Парус” нарешті повернулося в міське володіння. Через довгі 47 років з моменту будівництва дану будівлю знесуть, про це повідомив мер міста Борис Філатов. Інтенції мера мають під собою ґрунт, оскільки він вважає, що знос цієї будівлі буде лише на користь місту. Все тому, що це місце має досить деструктивну і депресивну історію. Далі на dnepr-future.

Про це стало відомо як зі слів мера, так і з нещодавно опублікованого проекту рішення. Згідно з документом, підприємство “Дніпроековторресурс” займеться демонтажем багатостраждального готелю. Контролюватиме виконавця Михайло Лисенко, заступник голови Дніпра.

Раніше вже планували ліквідувати цю будівлю за допомогою вибухотехніки. Тоді, в 2016 році, це рішення серйозно обговорювалося, а також планувалося разом із прямою трансляцією вибуху. Але, з якихось причин, дана ініціатива так і не отримала продовження.

Точних термінів демонтажу немає, тому що зараз намагаються вибрати найоптимальніший спосіб для руйнування будівлі. Можливо, тут все-таки використають вибухотехніку, оскільки демонтаж за допомогою направленого вибуху обговорюється. Сам же мер планує здійснити знесення до середини літа, також він зазначив, що демонтаж мають намір подати у вигляді шоу. Щодо національного символу також є інформація, його збираються зафарбувати перед знесенням будівлі, щоб те, що відбуватиметься, не сприймалося як знущання з національного символу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.