Середа, 29 Травня, 2024

Болото на проспекті Героїв

Семимильними кроками йде реконструкція Дніпра. Чистять опалювальні котли, встановлюють ліхтарі на темних вулицях, змінюють покрівлі будівель, дезінфікують підвали, кладуть асфальтове покриття та оновлюють тротуари. Але все це є доволі демонстративними та показовими діями, спрямованими на отримання політичної більшості на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня, якщо цьому не завадить епідеміологічна ситуація в Україні. Влада усіма силами намагається продемонструвати, що нинішнє керівництво вкрай необхідно для коректного функціонування міста. Далі на dnepr-future.

Поза казкою

Але якщо погледіти трохи поодаль від центрів житлових масивів, можна побачити неприємні дисфункції міської інфраструктури.

Наприклад, на вулиці Мандриківській, забудовником одного з будівельних об’єктів було перервана течія джерела, а вода, у повному обсязі,  була спрямована під помешкання городян. Сталося це шість місяців тому, але зараз масштабна калюжа перетворилася на автентичне болото, що загрожує домам городян ерозією грунта. Через останню дома прийдуть у аварійний стан, а життя власників квадратних метрів буде під загрозою.

Аварійність

За адресою проспект Героїв,18, було затоплено підвальне приміщення, а в помешканнях з’явились різноманітні комахи. Після збільшення струму джерела основу будинку залило повністю, а у приміщенні почали відпадати кахельні плити, через усадку, що була спричинена хронічним роз’данням грунту водою. 

Будемо сподіватися, що владні структури, по-перше, відреагують на запити громадян про допомогу ,а по-друге, будуть обачніше видавати дозволи на будівлю об’єктів на подібних місцях. Ліквідація проблеми на вулиці Мандриківській, буде ефективною демонстрацію реальної допомоги влади громадянам.

Фото – Вокруг Света Украина

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.