Вівторок, 18 Червня, 2024

Як мешканці Дніпра і області можуть допомогти українським захисникам

У кожного мешканця нашої області є можливість підтримати захисників нашої землі – це може бути ваші внески до Фонду оборони країни. Більше на dnepr-future.com.ua.

Детальніше про благодійність для українських захисників розповіла голова правління Фонду Наталія Костюченко під час брифінгу.

Вона закликає кожного українця об’єднатися й бути, як ніколи, разом. У кожного є можливість зміцнити здатність оборони України, нашої області та міста. Ви можете допомогти армії, усі охочі мають можливість перерахувати кошти на рахунок Фонду. Голова Фонду закликає пам’ятати, що українці нездоланні й сильні.

Допомагати армії потрібно продовжувати і надалі

Станом на 8 березня, з початку війни в Україні на рахунок Фонду вже перерахували більше десяти мільйонів гривень. Ці кошти витрачаються на найнеобхідніше для українських захисників – захисні шоломи і бронежилети, термобілизну, медикаменти й продукти харчування для оборонців країни. Але Наталія Костюченко наголошує, що треба і надалі продовжувати підтримувати українських захисників коштами.

Всі охочі можуть перерахувати кошти навіть з-за кордону України, як юридичні, так і фізичні особи. У національній валюті (гривні) чи іноземній (долар, євро та інші). Ви можете зв’язатись із фондом по номеру телефону: +380 93 493 66-27. Реквізити для перерахування коштів ви можете подивитись у документі тут.

Нагадаємо, що компанія «Інтерпайп» виготовила пластини для бронежилетів з листової сталі, яка була закуплена з коштів благодійного фонду «Відродження регіону». Також завдяки допомозі фонду було закуплено утеплене спеціальне взуття, ліхтарі для працівників заводу в ЗСУ та підрозділах територіальної оборони. Були закриті поточну потребу лікарні імені Мечникова, а також лікарні № 4,6,8 та 16 у видаткових матеріалах, медичних препаратах та необхідної приналежності.

Чим допомогти пораненим бійцям та вимушеним переселенцям?

Волонтерський центр, розташований по вулиці Криворізька буд.2 займається питаннями задоволення потреб щодо питної води, їжі та засобів гігієни. За цією адресою також розташований штаб щодо вирішення питань прийому та тимчасового розміщення людей, що вимушені покинути свої домівки.

До госпіталю, розташованому на вулиці Старокозацькій, буд. 63 можна приносити речі та предмети особистої гігієни.

Волонтерський центр, розташований за адресою: пр. Поля, 2д, збирають теплі речі для переселенців. В штабі територіальної оборони, розташованому за адресою: вул. Гаванська, буд.11 є потреби в продуктах харчування та питної негазованої води.

Дніпровська міська лікарня № 6 відкрила в своїх стінах волонтерський центр для допомоги українським військовим. Координатором даного центру являється Токар Лариса. Адреса: вул. Батумська, буд.13, хірургічний корпус, перший поверх. На теперішній час є потреби в гарячій домашній їжі, одноразовому посуді (тарілки, ложки та виделки), серветки та туалетний папір. Телефон для з’ясування деталей щодо допомоги: 067-209-25-70.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.