Понеділок, 27 Травня, 2024

Яким стилем можна оформити кухню?

Стиль інтер’єру – це перше, з чим потрібно визначитися в процесі оформлення кухні. Меблі, техніка та декор залежатимуть від того, яким ви хочете бачити це приміщення. Кухня має бути затишною, функціональною та красивою, а для цього можна використовувати різні стилі.

Стилі оформлення інтер’єру на кухні

Якщо ви хочете купити кухню в Дніпрі, орієнтуйтесь на такі стилі інтер’єру:

  • класика;
  • ретро;
  • прованс;
  • хай тек;
  • лофт та інші.

Ви можете вибрати будь-який варіант або навіть придумати свій на сервісі OLX, аби приміщення відповідало вашим вимогам. Один із найбільш затребуваних варіантів – це класика. Вона передбачає використання дерев’яних меблів, керамічного та дерев’яного посуду, тканинні штори, скатертину на столі. Як правило, це прямокутний обідній стіл із табуретками та багато практичного декору. У ретро-стилі використовуються класичні предмети, що прожили довге життя або стилізовані під вінтаж.

На хвилі популярності досі знаходиться прованс, для якого характерні тканини та квіткові принти. Це затишний, домашній стиль, в якому вітається велика кількість декоративних елементів. Подушки на кріслах, штори та тюль, тканинні скатертини, шпалери в пастельних тонах – все це характерно для провансу. А також невід’ємна його частина — гарний посуд, у тому числі баночки для сипучих спецій та інших продуктів.

Функціональна та модна кухня

Якщо ви не шанувальник ганчірочок, подушечок і кольорів, оформіть кухню в стилі хай-тек або лофт. Останній не вимагає особливих зусиль і є приміщенням у процесі ремонту. Цегляні стіни, труби, які не приховані гіпсокартоном, прості меблі та темні кольори характерні для лофта. Цей стиль став популярним у закладах громадського харчування, оскільки дає змогу заощадити на ремонтних роботах.

Хай-тек – це металевий блиск останніх моделей техніки, металеве кухонне начиння та аксесуари. Тут не вітається дерево та тканини. Перевага віддається залізу і пластику різних кольорів. Яскраві та холодні поверхні характеризують хай-тек.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.