Четвер, 25 Квітня, 2024

Аеродромний комплекс у Дніпрі

Нещодавно до Дніпра завітав Володимир Зеленський – шостий президент України. Після вибіркової інспекції міста була проведена пресконференція, на якій президент оприлюднив план розвитку міста, а також затвердив кандидата на пост мера Дніпра від партії «Слуга Народу». Серед декількох обіцянок, як то відновлення траси Дніпро – Кривий Ріг, Зеленський заявив, що місто отримає новий аеродромний комплекс. Далі на dnepr-future.

Фото – Liga.net

Що буде збудовано?

Під комплексом розуміється створення злітно-посадкової смуги та терміналів, що будуть здійснювати приймання та відправлення пасажирів. Наразі можна побачити деякі зрушення у цьому питанні – почали проводитись підготовчі роботи, до яких входить: демонтаж підстанцій з трансформаторами, а також систем дистанційного керування. Також проводяться кабельні роботи та переналаштування світлосигнального комплексу.

Тендер

За результатами тендеру роботу з підготовки до будівництва буде проводити компанія «Автомагістраль Південь». На підготовчі роботи Дніпро зі свого бюджету витратить дванадцять мільйонів гривень.

Також було оголошено про тендер, який пройде 21 грудня, на ньому оберуть генерального підрядника, який буде займатися зведенням терміналу та утворенням три тисячі двісті метрів відповідних локацій з обладнанням, що є необхідними для коректного функціонування та безпечного авіасполучення. 

Довжина, витрати та подробиці

Вже відомо, що за планом довжина злітно-посадкової смуги сягне.

Загалом, очікувана вартість робіт – п‘ять мільярдів шістдесят дев‘ять тисяч гривень.

Термінали будуть поділятись на звичайні пасажирські та VIP термінали. Кого будуть обслуговувати термінали з позначкою «дуже важлива персона» наразі невідомо. Дизайнами обох проєктів займається австрійська консалтингова компанія.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.