Четвер, 25 Квітня, 2024

У Дніпровському аеропорту почалося будівництво нової злітно-посадкової смуги

У аеропорту Дніпро почалися роботи з будівництва нової злітно-посадкової смуги компанією Onur Constructional International. Вона матиме наступні габарити: 3200 м завдовжки та 45 м завширшки. Зараз над її зведенням працюють приблизно сотня спеціалістів та десь 40 одиниць техніки. Далі на dnepr-future.com.ua.

Паралельно з цим почались підготовчі роботи для будівництва терміналу. Цим вже займається компанія DCH Олександра Ярославського. Її мета – створення пасажирського терміналу, VIP-терміналу та адміністративно-побутовий комплексу.

Зведення нової смуги фінансується державним бюджетом за програмою президента України «Велике будівництво». Приблизна його вартість – 6 млрд грн, термін будівництва – 3 роки. 

Неподалік від аеропорту відбувається ще одне масштабне будівництво – зведення Південної об’їзної дороги майже завершено. Її ціль – з’єднання Запорізького шосе та Південного мосту. Працівники вже кладуть асфальт. Будівництво віадуку неподалік аеропорту вже завершено. Наразі робітники зайняті установкою бар’єрного огородження та опор освітлення. Потім вони насиплють шар землі та засіють газон.  Останнім етапом стане встановлення відбійників та дорожніх знаків, а також нанесення розмітки.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.