Середа, 29 Травня, 2024

Види плитки з натурального каменю

Якщо Ви вирішили купити плитку з натурального каменю, варто врахувати, що вона може бути одного з декількох типів. Плитка з натурального каменю також доступна в широкому спектрі обробки, і коли ви дивитеся на плиточну мозаїку або плитку зі скошеною поверхнею, ви можете зустріти термін потріскана, така, що перекидається, відточена або сколота кромка. У цій короткій статті описані основні відмінності і використовуються технічні терміни.

Плитка з травертину

Ці плитки мають найвишуканішу і традиційну структуру текстури і зовнішній вигляд. Гладка поверхня травертинової плитки відрізняється великою кількістю більш темних плям і смуг. Цей стиль плитки дуже популярний серед тих, хто віддає перевагу більш природному вигляду натурального каменю, але також цінує довговічність травертину. При покупці плитки з натурального каменю, виготовленої з цього різновиду, обов’язково перевірте наявність тріщин, знебарвлення або інших пошкоджень.

Мармурова плитка

Мармур – одна з найпопулярніших плиток з натурального каменю. Він доступний в різних варіантах обробки, включаючи світло-бежевий і чорний еспресо. Мармур вважається відмінним вибором для підлоги через його міцність і стійкість до пішохідного потоку і плям. Крім простоти догляду, він також підходить для використання на відкритому повітрі, оскільки добре витримує дощ і інші природні елементи. Коли ви купуєте плитку з натурального каменю, виготовлену з цього сорту, будьте уважні, чи не знайдете чи будь-яких тріщин, знебарвлення або інших пошкоджень.

Каррарський мармур

Каррарський мармур являє собою форму вапняку і видобувається в основному в Італії та Іспанії. Вона вважається однією з найкрасивіших плиток на ринку і буває різних кольорів натурального каменю, включаючи світлий і темно-сірий, бежевий і чорний. Крім простоти догляду, він також вважається хорошим вибором підлоги через його стійкість до пішохідного руху і плям. Коли ви купуєте плитку з натурального каменю, виготовлену з цього сорту, будьте уважні, чи не знайдете будь-яких тріщин, знебарвлення або інших пошкоджень.

Плитка з натурального каменю

Маючи традицію будівництва пам’ятників, храмів та інших пам’ятників по всьому світу, немає ніяких сумнівів в тому, що каррарський мармур і натуральний піщаник користуються великим попитом. Сьогодні люди також віддають перевагу чорному сукабумі каррарського мармуру в якості плитки для підлоги через його унікальних колірних поєднань. Це також вважається дуже хорошим варіантом при покупці плитки з натурального каменю через її стійкість до пішохідного потоку і плям. Він має гладеньку поверхню і зазвичай герметизується для захисту від вогкості і пилу. Якщо вам не подобаються доступні колірні варіації, ви можете купити чорну плитку сукабумі стандартних кольорів.

Деякі люди вважають за краще плитку з вапняку через її хорошу міцність і стійкість до пішохідного руху. Вапняк – це осадова порода, що складається з карбонату кальцію. Він широко використовується для підлогових і настінних покриттів через свою дрібнозернисту текстуру, яка дуже приваблива. Сьогодні вапнякова плитка як і раніше використовується в багатьох сферах, включаючи домашній декор, промислову обробку та підлоги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.