Середа, 29 Травня, 2024

Жителі будинку на вулиці Робоча потребують відновлення подачі тепла

Йдеться про ситуацію, що склалася у будинку №83 на вулиці Робоча. Тут уже більше тижня відсутня подача тепла, через що мешканці замерзають та хворіють. За словами місцевих, ця ситуація могла статися через нещодавні ремонтні роботи у дворі. Замерзаючі жителі відразу ж почали діяти, але відповіді їм отримати не вдалося. Далі на dnepr-future.

Відразу після того, як будинок перестали опалювати, мешканці почали дзвонити в аварійну службу компанії “Екологія-Д”. Багато дзвінків, викликів, але достукаються все-таки вдалося. Працівники аварійної служби відвідали будинок, але проблему виправити їм, мабуть, не вдалося, тому вони пішли і більше не поверталися.

Що стосується офісу компанії, то потрапити туди можливо, але користі від цього мало. Все тому, що на місці практично нікого немає. Виходячи з цього, будь-якої відповіді отримати не вдасться, навіть за всього бажання. Також є кол-центр, але тут адекватне спілкування з клієнтами відсутнє, тому що вам просто не дадуть домовити. Єдине, що залишається мешканцям, це не опускати руки і не припиняти звертатися до всіх можливих інстанцій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.