Середа, 29 Травня, 2024

У Дніпро закуплять трамваї з Німеччини

У 2022 році планують закупити 26 вживаних вагонів з Німеччини. Їх придбають для забезпечення зручного та безпечного пересування дніпрян містом. Далі на dnepr-future.

За останні три роки Дніпро придбало 50 трамвайних вагонів “Татра-Т4DM” з Лейпцигу.  У 2018 році дніпровська делегація відвідала німецьке місто та прийняла рішення закупити закордонні вагони. Після перших 20 закуплених одиниць міська влада почала системно оновлювати електротранспорт. Один такий вагон коштує 2,5 млн гривень, тоді як новий – 1 млн євро.

Німецькі вагони надійніші від своїх попередників Т3 в експлуатації та всі оснащені системою, яка дозволяє заощаджувати електроенергію. Вагони споживають на 30% менше електроенергії, ніж їх попередники з реостатним пуском.

“Татра-Т4DM” зручні для користування: комфортно облаштоване робоче місце водія, просторий салон для пасажирів, у наявності кондиціонер, який зимою нагріває повітря, а влітку охолоджує. Також трамвай значно тихіше працює.

Водії говорять, що працювати на вагонах зручно, трамвай здійснює плавний пуск та гальмування, що виключає можливість падіння пасажирів. Також у таких вагонах присутня підвищена система безпеки – вона дозволяє пасажирам не потрапити в аварійну ситуацію. При несанкціонованих діях водія, які впливають на безпеку, трамвай відключає систему управління та припиняє рух.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.