Середа, 29 Травня, 2024

У Дніпрі запрацював застосунок для відстеження руху громадського транспорту

Дніпровська міська рада представила додаток «D-Transport», який призначений для відстежування маршрутів усього громадського транспорту Дніпра: тролейбусів, трамваїв (усього 35 маршрутів електротранспорту) автобусів (99 маршрутів) і метро.  Також застосунок показує аварії, ремонтні роботи та затори. Далі на dnepr-future.

Раніше дніпряни відслідковували рух транспорту через всеукраїнські сервіси. Зараз для цього з’явився окремий міський додаток. Застосунок знаходиться у магазинах додатків Google Play Store та App Store. Керівники проєкту додали, що D-Transport буде удосконалюватись. Розробники чекатимуть реакцію містян.

Основні функції додатку D-Transport:

  1. Знаходження потрібного маршруту між двома пунктами

На головному екрані або натиснувши позначку “Пошук” користувач може прокласти потрібний маршрут.

  1. Перегляд наявних маршрутів транспорту.

Для перегляду наявних маршрутів громадського транспорту Дніпра потрібно натиснути кнопку “Маршрути”, де можна буде переглянути найменування маршруту, назву перевізника та контакти, час роботи та ціну, список зупинок.

  1. Зібрати улюблений список маршрутів.

Маршрути, які важливі для користувача можна виділити в окремий список.

  1. Зібрати список маршрутів для одночасного відстежування.

Одночасно відслідковуйте до п’яти маршрутів.

  1. Оплата проїзду онлайн.

Для цього користувачу потрібно натиснути на піктограму “Оплатити”. Поки що реалізований варіант оплати тільки через додаток “Приват24”.

Нагадаємо, що ДМР нещодавно вже запустила роботу декількох чат-ботів. Наприклад, тепер у Телеграмі та Вайбері доступний чат-бот контакт-центру. З його допомогою жителям Дніпра тепер легше оформити звернення або просто відстежувати ситуацію, яка цікавить. Також, ДМР представила чат-бот у Телеграмі для оплати паркування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.