Середа, 17 Липня, 2024

У Дніпрі розпочали термомодернізацію будинків під керівництвом ОСББ

Термомодернізація тільки почалася, вона торкається перших будинків, які брали участь у проектах підтримки та програмі “Енергодім”, яка надає гранти. Ця програма надає можливості щодо енергоефективності для багатоквартирних будинків, за її допомогою ОСББ можуть значно знизити витрати на забезпечення будинку. Ініціатива отримала життя завдяки минулорічному засіданню міської мерії та представниками фонду, які згодом підписали меморандум. Далі на dnepr-future.com.ua.

Завдяки меморандуму стала можлива грошова компенсація у 50% від вартості проекту. Перша компенсація може досягати до 30%, вона має покрити витрати за виконану роботу. Друга компенсація може досягати до 20%, вона полягає у зворотній допомозі, яка можлива завдяки одержаній економії. Ця співпраця Фонду з ОСББ дозволяє якісно та недорого модернізувати будинки, утеплюючи їх та встановлюючи індивідуальні теплові пункти. Подібних програм підтримки, які дозволяють значно економити кошти ОСББ, просто немає, оскільки вони присутні тільки в Дніпрі. Про це повідомив Єгор Фаренюк, який є директором Фонду.

За досить невеликий часовий проміжок вже надійшло понад 40 заяв від ОСББ, які хочуть отримати підтримку. Частина з відправлених вже на стадії проектування, а першим з них став будинок, що знаходиться на вулиці Метробудівській, 3. Його термомодернізацією займуться вже цього року. Відповідно до проекту буде проводитись комплексне утеплення багатоповерхового будинку, а також буде встановлено 6 індивідуальних теплопунктів. Жителі будинку залишаються задоволеними, тому що в квартирах нарешті пануватиме тепло і затишок, при цьому гроші вдасться заощадити. Також збираються зайнятися енергоефективністю ще 4-х будинків цього року, тому надалі варто очікувати на подібні ініціативи ще більше.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.