Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі дедалі більше знаходять пострадянські вивіски та хочуть їх зберегти

Багато міських будівель все ще зберігають на собі старі вивіски минулої епохи, які залишилися від існуючих гастрономів та інших підприємств. Часто подібні написи виглядають самобутньо, хоч і зроблені вони часто на каркасному металі. Але як би там не було, вони є частиною Дніпра, а саме його історією. Далі на dnepr-future.com.ua.

Рік за роком вивіски зникають зі стін будинків чи інших споруд. Їх або демонтують під час будівництва чи реконструкції будівель, або прибирають через небезпеку, оскільки вивіски перебувають у досить плачевних умовах. Також іноді їх просто псують, відриваючи букви або порушуючи і так невтішний вигляд.

Збереженням і реставрацією подібних вивісок хоче зайнятися місцевий знаменитий дизайнер і художник, йдеться про Макса Гольдіна і Сергія Білого. Макс привернув увагу своїми фотографіями, на які відгукнувся міський мер. Борис Філатов підтримав ініціативу питаннями, на які жваво відповів дизайнер. Натякнувши, що ідеї вже є, залишається лише грамотно їх реалізувати разом із головним художником Дніпра, Сергієм Білим. Для конструктивнішої розмови хлопців запросили на зустріч із мером.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.