Понеділок, 27 Травня, 2024

Дніпровські фасади на проспекті Богдана Хмельницького будуть утеплені та пофарбовані

Йдеться про три будинки за пр-том Б. Хмельницького № 3, 5, 7. Саме ці п’ятиповерхові будівлі змінять свій колір, але лише після того, як закінчиться утеплення фасаду. Дане рішення сховає цегляну обробку будівель, але надасть більш теплих кольорів, які гармонійно впишуться в цілісну картину проспекту. Змінені кольори можна побачити на фотографії, а також незабаром гуляючи проспектом. Далі на dnepr-future.com.ua.

Сергій Білий, головний художник міста, пояснив, чому обрано дані кольору. На його думку кольори будуть правильно поєднуватися в холодну пору з променистим сонцем, а також майстерно ховатися в зелені на теплий і спекотний період. Детальніше ознайомитися з думкою Сергія можна на його сторінці у Фейсбук.

Перші поверхи будівель обладнані під магазини та іншу промислову власність. Їхні рекламні банери та вивіски потрібно буде переобладнати так, щоб вони відповідали новому дизайн-коду №1250. Також будівлі будуть наділені фасадними паспортами, яким потрібно дотримуватись мешканцям цих трьох будівель. Йдеться про те, щоб мешканці дотримувалися певного кольору під час фарбування, встановлювали кондиціонери виключно у спеціальних ґратах, а також не встановлювали різноманітне обладнання на фасаді будівлі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.