Вівторок, 18 Червня, 2024

У Дніпрі побудують новий житловий комплекс

Нещодавно у Дніпрі по вул. Південна 9, 11 зазнали зносу ряд будинків. На їхньому місці планують звести новий сучасний житловий комплекс. Також планують знести будинок на вул. Паторжинського 30. Таким чином, новий комплекс перебуватиме на перехресті цих вулиць, пише dnepr-future.com.ua.

Забудова матиме назву “West Hill”. Новий комплекс продовжити ансамбль поруч МФК Ermolaev Center, що будується. Архітекторами виступають дніпряни Сергій Філімонов та Наталія Каширіна.

Візуалізацію проєкту представили у пості групи BuilDnepr. Під постом дніпряни висловили обурення, наполягаючи на збереженні зеленої зони та історичної частини міста.

Також на архітектурно-містобудівній раді обговорили перспективу будівництва нових споруд. Сучасні житлові комплекси можуть з’явитися на вулицях Чернишевського, Жуковського, Панікахи, Гончара та біля Воронцовського ринку. Деякі вулиці мають історичну цінність, але архітектори запевняють, що збережуть важливі для міста споруди. Дмитро Волик, головний архітектор, пояснив, що потрібно сформувати активну забудову для розвитку кварталу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.