Середа, 29 Травня, 2024

Нова послуга – муніципальний евакуатор у Дніпрі: як скористатися і ціни?

Відтепер можна буде скористатися послугою муніципального евакуатора у Дніпрі, якщо випадково зламався ваш автомобіль та його терміново потрібно відбуксирувати до найближчого пункту технічного сервісу. Більше на dnepr-future.com.ua.

Що для цього потрібно зробити? Для виклику евакуатора необхідно набрати номер служби КП “Транспортна інфраструктура міста”, а саме: контактний номер (067)-569-77-08. Про це повідомляє dp.vgorode.ua.

Вартість цієї послуги становитиме в межах від 2110 до 2410 гривень. У прес-службі “Єдиного паркувального простору” повідомили про те, що на остаточний тариф впливатиме вага транспортного засобу, а також протяжність, на яку потрібно транспортувати автомобіль.

Таким чином, транспортування авто вагою до двох тисяч кілограмів включно становить 2110 гривень, в т.ч. ПДВ. Від 2 до 3 тис. кг. – 2230 гривень, у т.ч. ПДВ; від 3 тис.кг. – 2410 грн. в т.ч. ПДВ.

Це пояснює нещодавно обговорювані фотографії автомобіля в мережі Інтернет (фото: facebook.com/parkingdnipro), яке муніципальний евакуатор транспортує не в бік штрафного майданчика, а навпаки. Власник транспортного засобу скористався новою послугою: “Муніципальний евакуатор”.

Нагадаємо, що деякі вельми популярні парковки міста скасували плату за свої послуги. Така послуга діятиме в період з 1 листопада до 1 квітня, в період холодів. Відповідне рішення про це було прийнято виконкомом 25 січня 2022 року.

Сім локацій парковок будуть безкоштовними (у період з 1 листопада до 1 квітня!): вул. М. Малиновського, будинок 2 (навпроти будинку); при під’їзді до парку імені Шевченка; вул. Січеславської Набережної №57-А (Заправка «Юкон»); на Січеславській Набережній (район мосту на Монастирський острів); район Фестивального причалу на Січеславській набережній; вул. Набережна Перемоги №37-Д; район скверу “Прибережний”, на вул. Наб. Перемоги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.