Вівторок, 18 Червня, 2024

Коли у Дніпрі відкриють швидкісну трасу Н-31

Зараз у Дніпрі та області проходять роботи з будівництва одразу декількох великих доріг. Що, звісно, ​​викликає інтерес у мешканців міста. У тому числі і щодо завершення будівництва. Найбільшу увагу привернула абсолютно нова швидкісна дорога, що бере початок від траси Н-31. Після завершення робіт, вона надасть короткий шлях одразу до кількох обласних центрів та невеликих міст України. За планами проекту, доїхати з Дніпра до Києва можна буде майже вдвічі швидше, ніж під час користування звичайною дорогою. При цьому водієві не доведеться порушувати швидкісний режим. Такий автобан поєднає Дніпропетровську, Полтавську, Харківську та Київську область. Далі на dnepr-future.com.ua.

Зазначимо, що дорога почала будуватися ще кілька років тому на абсолютно порожньому місці. Дорожники викладали шар за шаром, будували віадуки та мости, а траса отримала звання наймасштабнішого інфраструктурного проекту України. У 2021 році вартість 1 м2 дійшла до показника 220 000 гривень. При цьому про повну реалізацію проекту говорити ще зарано.

На сьогоднішній день у регіоні продовжуються роботи над магістраллю. Вже було збудовано чотири смуги руху, завдовжки з кілька десятків кілометрів. Також споруджено основну частину мосту через канал Дніпро-Донбас та дворівневу розв’язку. Практично всі люди, задіяні у проекті, працюють і у вихідні, і навіть у святкові дні.

Завершення робіт на Дніпропетровщині планується до кінця 2022 року. За цей час шляховикам, мостобудівникам та іншим фахівцям, необхідно встигнути прокласти ще деякі частини траси “з нуля”, тунелі для сільськогосподарської техніки та безпечного перегону худоби, кілька мостів і водовідвідні труби.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.