Середа, 17 Липня, 2024

Не більше 3-х років: у Дніпрі скоро зникнуть цвинтарі

У місті Дніпро вже через три роки на цвинтарях не залишиться місця для поховання. У зв’язку з цією обставиною родичам померлого пропонується провести кремацію тіла, пише dnepr-future.com.ua.

Про це заявив заступник міського голови Михайло Лисенко. Чиновник розповів, що закінчуються місця на відведеній території для поховання. В іншому випадку, городянам доведеться купувати місця під поховання покійного на території селищного цвинтаря або місце в передмісті.

Таким чином, із 43 цвинтарів у межах міста, які перебувають на балансі КП «Міська ритуальна служба» відкритими залишаються лише два:

  • Дієвське:
  • Краснопільське.

За словами Михайла Лисенка, на Краснопільському цвинтарі місць уже не буде за 10 місяців. У Дієвському цвинтарі брак місць для поховання розпочнеться до 2024 року.

Також заступник мера зазначив, що нових цвинтарів у місті не буде, не планується викуповувати землі с/г призначення під обладнання нового цвинтаря.

Окрім стандартного поховання, на цвинтарях міста можна зробити поховання праху покійного родича. Планується облаштування колумбаріїв, у яких буде можливість зберігання урни терміном 25-50 років. Для цього виділятиметься окремий спеціальний осередок. У разі несплати за зберігання праху протягом року, прах буде перенесено до загальної урни з прахом.

Варто зазначити, що дніпрянам для кремації тіла необхідно вирушити до Одеси чи Києва. Місто Харків поки що не приймає у зв’язку з великим навантаженням. Про будівництво крематорію в Дніпрі поки що точаться дискусії та взяття в план проекту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.