Неділя, 26 Травня, 2024

Хто з дніпрян буде отримувати 1000 грн щомісячно?

26 січня на 15-й сесії Міська рада прийняла рішення щодо програми соціального захисту мешканців Дніпра у частині надання матеріальної допомоги репресованим громадянам з бюджету міста. Далі на dnepr-future.com.ua.

Департамент соціальної політики ДМР повідомив, що з січня цього року потерпілим від політичних репресій належить отримувати щомісячну допомогу. Зараз у нашому місті проживає близько сорока таких осіб.

Відтепер репресовані громадяни кожного місяця отримуватимуть матеріальну допомогу у розмірі 1000 гривень. Відповідно до Закону України до такої категорії належать особи, які постраждали за свій світогляд, у боротьбі за свободу слова, за свою громадянську позицію. До вище згаданої категорії відносять також і членів родин репресованих громадян: чоловік/дружина, діти, які проживали спільно з репресованими, і які також постраждали від переслідувань із політичних мотивів.

Заступник директора департаменту забезпечення діяльності ДМР Лілія Дубініна висловили сподівання, що підтримка міста зробить великий внесок у покращення життя таких осіб, що наразі проживають у Дніпрі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.