Неділя, 26 Травня, 2024

Автостанція біля “Нашої Правди” зазнає реконструкції

Автостанцію біля торгового центру “Наша Правда” за адресою: вул. Столетова, будинок 7а – планується переобладнати у зал очікування, про це повідомляє D1. Далі на dnepr-future.

Зараз автостанція виглядає таким чином: це два навіси з кількома лавками, а також дві будівлі під торгові точки для роботи магазину. Але в найближчому майбутньому на цьому місці планується звести одноповерхову будівлю – зал очікування заввишки 7 метрів, а загальною площею близько 967 м2. Поряд із новою будівлею залу очікування з’являться і додаткові приміщення для розміщення в них магазинів, а також інших побутових потреб.

Наразі невідома причина, через яку було ухвалено рішення про розширення автостанції. Найімовірніше цього висновку дійшли через курсування габаритних рейсових автобусів повз цю станцію, яка стала не справлятися з величезним потоком пасажирів, які чекали в ній. У новому великому та затишному залі пасажирам буде набагато комфортніше чекати на свій рейс. На даний момент це проблема, особливо для людей похилого віку, які не можуть довго стояти в холодну пору року без можливого ризику застудитися.

Раніше представники міської ради оголошували про те, що вже до кінця року заплановано запровадження електронного квитка у громадському транспорті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.