Вівторок, 16 Липня, 2024

Активісти vs забудова. Нова глава

Міський голова Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook у вигляді казки Пушкіна оголосив про припинення реконструкції Набережної на ж/м Перемога. Далі на dnepr-future.

Догралися, самі винуваті або досягли своєї мети – називайте це як хочете, але ми стоїмо перед фактом – реконструкція Набережної Перемоги призупинена. Про це повідомив Міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці Facebook. Там мер нашого міста розказав історію протистояння активістів та міської влади. Борис Альбертович акцентував увагу на тому, що бунтівники сплутали забудову зеленої зони із реконструкцією Набережної та наголосив, що винуватими зроблять все одно його та міську владу. У кінці він привів уривок з «Казки про рибалку та рибку» Олександра Пушкіна натякаючи на те, що жителі ж/м Перемога залишилися ні з чим:

«Ничего не сказала рыбка,

Лишь хвостом по воде плеснула

И ушла в глубокое море,

Долго у моря ждал он ответа,

Не дождался, к старухе воротился –

Глядь: опять перед ним землянка;

На пороге сидит его старуха,

А пред нею разбитое корыто»

У постскриптумі цієї публікації мер Дніпра написав, що поки що не вирішив на який проект переставити гроші, забрані з реконструкції Набережної Перемоги та спростував міф про те, що ці кошти вже переведені на ремонт Набережної на ж/м Фрунзенський.

«Вопрос с “Фрунзенским” ещё окончательно не решён» – написав Борис Філатов.

Історія боротьби місцевих активістів проти забудови зеленої зони тягнеться вже довго та навіть невідомо, чи поставить крапку у цьому протистоянні ця заява мера. Спочатку розповсюджувалась інформація про те, що замість дерев на ж/м Перемога з’явиться ресторан. Проте згодом пан Філатов цей факт спростував та сказав, що на цьому місці буде реабілітаційний центр для паралімпійців. Та це не зменшило обурення громадян – вони все одно виходили на мітинги та виступали «проти».

Питання ще залишаються. Річ навіть не в тому, хто правий, а хто винуватий, а в тому – чи буде проведена реконструкція Набережної у цьому районі та чи залишать жителям Перемоги їх зелену зону. Зараз саме це бентежить усіх, хто спостерігає за розвитком події без певних інтересів щодо цієї території.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.