Середа, 17 Липня, 2024

Де здобути IT-освіту у Дніпрі: найкращі вузи міста

Ні для кого не буде секретом, що найоплачуваніша та найбільш затребувана професія не тільки в місті Дніпро, а й по всьому світові є IT-сфера – програмувальники, рекрутери, менеджери, копірайтери тощо. Проте для успішної кар’єри в цьому напрямку, потрібна якісна освіта – про найкращі вузи, де можна здобути освіту у напрямку IT в Дніпрі читайте далі на dnepr-future.

Дніпровський державний технічний університет (ДДТУ)

Дніпровський державний технічний університет – це університет у Кам’янському, який пропонує своїм абітурієнтам 7 факультетів, в тому числі IT: факультет Металургії, Хіміко-технології, менеджменту, економіки, механіки, енергетики, електроніки та комп’ютерного обладнання (техніки), заочний факультет. 

Джерело фото: http://www.dstu.dp.ua/

Для вступників у Кам’янський заклад відкриються моживості із 36 кафедр та 2 коледжів, до навчання у регіональному навчально-науково-виробничому комплексі “Прометей”, в приміщенні університету є й 7 навчально-лабораторних корпусів. Студенти цього технічного вузу зможуть жити в одному із трьох гуртожитків, бібліотеки яких мають книжкові фонди у мільйони примірників, а прочитати їх із задоволенням можна у залах електронної інформації. 

Дніпровський державний технічний університет у Кам’янському готують студентів у 28 напрямках. В навчальному закладі кількість студентів доходить до 9 тисяч осіб, а понад 4 тисячі навчаються тут на денній формі. До складу технічного університету входять й два коледжі, які можуть додатково підготувати фахівців на певному напрямку.

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ)

ДНУ – це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який пропонує своїм студентам багатогалузевий навчально-науковий комплекс – в закладі функціонує до 20 факультетів, а також: аспірантура та докторантура, три інститути наукового дослідження, понад 100 кафедр, персонал яких перевищує 1,3 тисячі викладачів: понад 150 докторів наук та професорів, більше 700 кандидатів наук та доцентів.

Джерело фото: https://www.dnipro.libr.dp.ua/

Дніпропетровський національний університет пропонує абітурієнтам і вищі навчальні заклади інших рівнів акредитації, наприклад І-ІІ (до цього списку входять коледжи машинобудування, наприклад ракетно-космічного, педагогіки та промисловості), відділення підготовки (зазвичай для іноземних студентів), та регіональний центр “Придніпров’я” із центром навчальних закладів.

Дніпропетровський національний університет набирає до 15 тисяч нових студентів, пропонуючи їм понад 85 спеціальностей, ліцензійний обсяг прийому якого складає більше 3 тисяч осіб, а навчаються тут іноземні студенти і аспіранти із різних куточків світу. Навчальний процес в університеті гармонійно поєднуються із виховним та науковим процесами, створюючи умови для високоякісного навчання рівня світових стандартів. 

Дніпровський технологічний університет «ШАГ»

Цей навчальний заклад кваліфікується виключно у напрямку IT-освіти. Бюджету у цьому університеті немає – середня вартість одного року навчання складатиме від 39 тисяч до 45 тисяч гривень, включаючи можливості в використанні підготовчих відділень та комплексної підготовки своїх студентів до ЗНО.

Для абітурієнтів буде можливість вибору напрямків освіти інформаційних технологій, за яким буде навчатись – Кібербезпека, системний аналіз, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, інженерія програмного забезпечення, інформаційні системи і технології. Напрямки навчання є підготовка студентів до розробки програмного забезпечення, робота з мережами, кібербезпекою, комп’ютерною графікою та дизайном.

Дніпровський університет пропонує висококваліфікаційне навчання – в навчальному закладі вчителі викладають новітні освітні програми, а вищий університет “Шаг” після успішного здобуття освіти видає фахову освіту й можливості майбутнього пошуку роботи у IT-напрямку. 

Інститут інтегрованих форм навчання НМетАУ

Цей інститут у державній власності має рівень акредитації ІІІ. Вартість навчання у ньому за різних напрямків складає від 5 тисяч гривень на рік, а студент може обрати одну з трьох запропонованих форм навчання (екстернат, денне, заочне). Кожний учень може здобути такий кваліфікаційний рівень, як бакалавр, спеціаліст та молодший спеціаліст.

Джерело фото: https://education.profitworks.com.ua/

У НМетАУ є власні методики серед вчителів інституту інтегрованих форм навчання, завдяки чому є можливість швидкого проходження та закріплення навчальної програми з відповідного предмету від 5 до 11 класу за досить короткий час. В свою чергу, це є безпосередньо етапом в підготовці студентів до ЗНО та майбутніх іспитів, які чекають на здобувачів.

Професійний персонал НМетАУ зможе підготувати студентів не тільки до іспиту незалежного тестування, а й відповідно і до вимог й методик Українського центру оцінювання якості освіти. Для студентів цього навчального закладу є можливість підготовчих курсів серед запропонованих предметів, такі як: математика, українська мова та література, фізика, хімія, історія України, іноземна мова та інші. В середньому навчання в закладі може тривати від 1 до 7 місяців, заняття проходять у зручний час для студентів, є особливий підхід і до іногородніх слухачів лекцій викладачів.

Цей дніпровський інститут, згідно Умов прийому до вищих навчальних закладів України, у разі успішного опанування підготовчих курсів, зможе вручити вам сертифікат про результати підсумкової атестації – в майбутньому для пошуку роботи у сфері IT це може дуже допомогти, а випускники цих курсів зможуть отримати додаткові бали при зарахуванні до технічних спеціальностей, екології чи професійної освіти.

Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” (НТУ “ДП”)

Цей міський ВНЗ є прекрасним варіантом для вступу на IT-напрямок. Навчальний заклад має все необхідне для цього – відповідна кількість бюджетних місць, вартість навчання на рік від 6 тисяч до 25 тисяч гривень, будь-яка форма навчання та можливість отримати різний рівень кваліфікації. НТУ приймає до 10 тисяч абітурієнтів, а рівень акредитації цієї політехніки складає IV.

Джерело фото: https://www.nmu.org.ua/

Випускники Національного гірничого університету володіють знаннями  сучасних комп`ютерних технологій, а навіть із складних проблем розвитку промисловості, економіки й права студенти зможуть виходити. В складі під Національним гірничим університетом є понад 50 кафедр (до 27 з них є випускаючими), які об’єдналися в 9 факультетів із денною формою навчання. В закладі є й багато інших інститутів, аспірантур, докторантур та лінгівстичних центрів, які грають важливу роль у науково-виховному і навчальному процесі в Дніпровській політехніці.

Персонал навчального закладу складає більше 600 висококваліфікованих викладачів, із них понад 100 є докторами наук і професорів, також 350 є кандидатами наук та доцентами. Високоякісне навчання в НТУ “ДП” обгрунтовується сучасною інфраструктурою на місці здобування освіти (загальна площа всіх будівель університету – понад 100 тисяч квадратних метрів, загальною вартістю до 30 мільйонів гривень), а приміщення вишу обладнано сучасною комп’ютерною технікою й міцними матеріально-технічними базами лабораторій, тож університет підійде для навчання у IT-сфері за новітніми технологіями!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.