Вівторок, 18 Червня, 2024

Де у місті навчають майбутніх айтівців?

ІТ-сфера в Україні та інших країнах світу продовжує стрімко розвиватися, а на ринку праці постійно з’являються вакансії для програмістів, інженерів, тестувальників та інших фахівців цієї сфери. Щодня з’являються нові застосунки, сайти та технології, які допомагають зробити життя більш комфортним. Далі на dnepr-future.

У Дніпрі є низка закладів вищої освіти, визнаних експертами, де можна здобути якісну освіту та отримати диплом міжнародного зразка, з можливістю працевлаштування в українських та закордонних ІТ-компаніях, стажуванням за кордоном.

Де в Дніпрі готують майбутніх айтівців, розповімо детальніше.

Дніпровський державний технічний університет

Ті, кого цікавить інженерія та розробка різноманітних корисних програм, або вивчення комп’ютерних наук, може зацікавити Дніпровський державний технічний університет. Тут є факультет під назвою “Інженерія програмного забезпечення”, де готують майбутніх розробників і тестувальників, спеціалістів інших напрямків.

Можна обрати одну з кількох програм, передбачені очна та заочна форма навчання. Варто зазначити, що ВНЗ постійно отримує гарні відгуки серед студентів і випускників, багато хто зазначає, що там працюють сильні викладачі та можна отримати потужну базу для подальшої кар’єри у сфері IT.

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара був заснований у 1918 році, і там є 14 факультетів, можливість отримати підготовку на рівні “Бакалавр” або вище, пройти практику. Є державна програма зарахування студентів, денна та заочна форми навчання.

На факультеті “Інформаційні технології” є одразу кілька напрямів, де можна познайомитися з сучасними методами програмування, вивчити комп’ютерні науки, освоїти основи та методи кібербезпеки.

Також є напрями:

– Системний аналіз;

– Комп’ютерна інженерія;

– Інженерія програмного забезпечення;

– Інформаційні системи.

Ті, кого більше приваблюють технічні професії, можуть спробувати свої сили і на інших факультетах цього закладу.

Дніпровський технологічний університет “ШАГ”

Дніпровський технологічний університет “ШАГ” – це міжнародний навчальний заклад, спеціалізацією якого є IT-технології. В академії є три ключові напрями навчання: розробка програмного забезпечення, комп’ютерна графіка та дизайн, мережі та кібербезпека.

В університеті готують майбутніх інженерів, дизайнерів і спеціалістів із безпеки цифрових ресурсів, але навчатися можна тільки платно, уклавши контракт.

Також є можливість підготуватися до вступу до ВНЗ у Малій Комп’ютерній Академії, де займаються діти віком від 8 до 15 років.

Європейський університет

Європейський університет – ще один вищий навчальний заклад у Дніпрі, де можна опанувати професію, пов’язану зі сферою IT. Тут студентам пропонують отримати знання за напрямом “Комп’ютерні науки”.

Європейський університет – це ВНЗ IV рівня акредитації з економіко-інформаційним напрямом. Високий рівень якості освіти в ньому вже не раз визнавали в багатьох конкурсах і рейтингах. Також ВНЗ входить до складу Європейської асоціації вищих навчальних закладів.

Криворізький національний університет

Криворізький національний університет готує фахівців за багатьма спеціальностями, зокрема програмістів та інженерів. Навчатися можна як на денному, так і заочному відділенні, є можливість безкоштовного і платного навчання, гуртожиток для студентів.

ВНЗ підійде для тих, хто хоче освоїти професії за напрямами:

– Системний аналіз;

– Комп’ютерні науки;

– Комп’ютерна інженерія;

– Інженерія програмного забезпечення.

Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” (НТУ “ДП”)

Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” (НТУ “ДП”) – це один із вищих навчальних закладів Дніпра з багатою історією.

Університет заснували ще у 1899 році, і тоді він отримав назву “Катеринославське вище гірниче училище”. У перший рік туди прийшли навчатися лише 77 студентів, а зараз за партами “Дніпровської політехніки” навчається понад десять тисяч абітурієнтів. Університет веде підготовку висококваліфікованих фахівців за 40 спеціальностями, серед яких комп’ютерні, інженерні, економічні та філологічні.

Університет вже встиг здобути популярність не тільки в Україні, а й в усьому світі, як навчальний і науковий центр.

На кафедрах працює понад тисяча викладачів, більша частина з яких встигли здобути науковий ступінь або вчене звання. Серед співробітників університету 25 лауреатів Державних премій у галузі науки і техніки України, а кожен шостий викладач – заслужений діяч науки і техніки, або відмінник освіти України.

В університеті можна вивчити:

– Кібербезпеку;

– Системний аналіз;

– Комп’ютерні науки;

– Інформаційні системи та технології;

– Комп’ютерну інженерію;

– Інженерію програмного забезпечення.

Також у ВНЗ є мовні курси, де студенти вивчають англійську мову і проходять підготовку до іспитів на здобуття сертифікатів міжнародного рівня, таких як TOEFL і Zertifikat Deutsch.

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

Ще один університет, де вивчають комп’ютерні науки. Це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Завдяки розвиненій інфраструктурі та потужній базі університет пропонує освітню діяльність за всіма рівнями підготовки.

Тут є напрямок під назвою “Інженерія програмного забезпечення”, де дають знання майбутнім айтівцям.

Український державний університет науки і технологій

В університеті є факультет прикладних комп’ютерних технологій, де студентам пропонують опанувати знання з предметів, пов’язаних з IT, автоматизацією комп’ютерно-інтегрованих технологій та інженерним програмним забезпеченням.

Держуніверситет не раз нагороджувався за якість освіти та досягнуті результати в дослідницькій діяльності, його знають як в Україні, так і в інших країнах.

Університет імені Альфреда Нобеля

Університет імені Альфреда Нобеля – це вищий навчальний заклад приватної форми власності. Ліцензію він отримав від Міністерства освіти 2017 року, документ діє безстроково.

У закладі студентам забезпечують якісну освіту з можливістю побудувати кар’єру в IT, завдяки потужній базі та сильним викладачам. Попри те, що ВНЗ не державний, у студентів є можливість навчатися безкоштовно та отримувати стипендію.

Університет імені Альфреда Нобеля був сертифікований та акредитований міжнародними організаціями: European Council for Business Education, Бельгія, ZEvA Ганновер, Німеччина, International Organization for Standardization ISO.

Британські експерти зазначили, що університет і якість освіти в ньому повністю відповідають вимогам британських стандартів, а в Україні його визнано лідером серед ВНЗ.

Студенти всіх спеціальностей університету імені Альфреда Нобеля отримують можливість пройти практику після отримання диплома, або вирушити на стажування за кордон.

Ті, хто хоче побудувати кар’єру в сфері IT, можуть вивчити тут комп’ютерні науки, і отримати можливість почати успішну кар’єру.

Також варто зазначити, що університет має IV рівень акредитації, і він залишається одним із найбільш затребуваних в Україні, завдяки застосуванню передових технологій, і постійному поліпшенню освітнього процесу та якості навчання абітурієнтів.

Таким чином, у Дніпрі є ціла низка вищих навчальних закладів, де кожен охочий може здобути знання та отримати сильну підготовку з предметів, потрібних для старту успішної кар’єри в IT.

Усі університети вже встигли зарекомендувати себе не лише в Україні, а й в інших країнах, отримати нагороди за якість освіти та підготовки майбутніх фахівців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.