Понеділок, 27 Травня, 2024

Будинок ігрових видів спорту для жителів Дніпра

Нещодавно ми писали про проект “Великого будівництва” в Дніпрі. До кінця цього року по всьому регіону повинні з’явитися оновлені або нові сучасні об’єкти інфраструктури. Далі на dnepr-future.

Біля стадіону “Олімпійські резерви” побудували шестиповерховий спортивний комплекс з комфортними умовами. Він зведений з урахуванням всіх потреб та ризиків під час тренувань спортсменів, новими технологіями енергозбереження. На деяких поверхах встановили спеціальне амортизоване покриття для зниження ризику травмуватися.  Будівля оснастили спеціальною вентиляцією для підтримки балансу вологості та потрібної температури. У ньому є спеціальна зона відпочинку, кімната масажу, банна, допінг-контроль та інші необхідні для повноцінного розвитку спортсмена приміщення.  Великі вітражі споруджені з міцного скла і з шумоізоляцією для великих будівель.

На шести поверхах розміщені тенісні корти, майданчики для бадмінтону, баскетболу, дзюдо та інших єдиноборств. У критій арені є спеціальне освітлення для проведення трансляцій та ефірів змагань.

Відкриття комплексу відвідав Міністр спорту України. За його словами, проект такого рівня – єдиний на всю країну. Загальні витрати на будівництво спортивного центру склали 213 млн грн. Фінансували його спільно із державного та міського бюджетів.  Поруч з будівлею планується спорудження сучасного басейну, що розширить допустимі види спорту для занять в комплексі “Олімпійських резервів”.

Відзначимо, що в рамках “Великого будівництво” в Дніпропетровській області планується оновлення ще 2 стадіони – в Новомосковську та Кривому Розі. Однак Новомосковський проект ще далекий від завершення. До кінця року по всій області повинні бути закінчені 15 об’єктів. Серед них школи, дитячі садки та стадіони.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.