Вівторок, 16 Липня, 2024

6 гектарів землі на нову спортивну арену у Дніпрі

Восени 2021 року стало відомо, що у Дніпрі планують будувати нову арену, яка могла б прийняти одразу 10 тисяч спортсменів і глядачів. Місце розташування майбутньої будівлі також було відоме заздалегідь. Спортивну арену ДніпроОДА має намір розмістити на Слобожанському проспекті перед лісопарком Дружби народів. Далі на dnepr-future.

Які є новини щодо підрядника та будівництва

У системі публічних закупівель Prozorro вже з’явилася інформація про результати проведеного тендеру. Поки що відбувся аукціон лише щодо розробки проекту. Робота над кресленнями та візуалізацією була замовлена ​​департаментом капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Внаслідок участі у тендері, перемогу здобула компанія “Баглій – 11”, розташована у регіоні. На відкритих торгах стала відома підсумкова вартість проектної розробки – 43 949 927 гривень. Хоча спочатку передбачалося, що на реалізацію цього кроку піде щонайменше 50 млн. грн.

Договір вже набув чинності, а перші результати роботи над новою спортивною ареною, міська влада, планує побачити вже до кінця поточного року. 31 грудня 2022 року закінчується останній термін здачі проекту з усіма побажаннями та допрацюваннями, які можуть з’являтися протягом усього часу співпраці.

Де знайдуть місце і що зведуть на околиці Дніпра

Офіційна адреса спортивної арени — проспект Слобожанський, 118. На карті міста ця адреса стає точкою, з одного боку оточеною трасою Т0410, а з другого — зеленою територією. Паркова зона є достатньо великою, на ній відсутні будівлі та спеціальні місця для відпочинку. Зазвичай дніпряни приїжджають у ліс за грибами та на шашлики, на велопрогулянки та вигул собак. Зараз же поряд з’явиться 5-поверхова спортивна арена, на якій планується проводити масштабні обласні, всеукраїнські та міжнародні змагання. Вже також відомо, що на будівництво виділять 6 гектарів землі.

Що розташується на 6 гектарах

Будівлю, заввишки у п’ять поверхів, планують зробити універсальною. У проекті має бути передбачено одразу кілька зон. Таким чином, комплекс зможе приймати різних спортсменів та проводити змагання з кількох видів спорту. Передбачається, що арена зможе приймати учасників змагань із гандболу, міні-футболу, волейболу та баскетболу, великого тенісу. Проведення змагань з єдиноборств у цьому комплексі не передбачається, оскільки тільки на території Лівого берега є щонайменше дві спеціальні зали. Однак не виключається можливість приймати і борців у нових стінах.

Слід зазначити, що нова арена у Дніпрі буде відповідати всім нормам інклюзивності. Таким чином, у будівлі повинні бути обладнані пандуси або ліфти для пересування на візках, місця для розміщення людей з інвалідністю, спеціальні вбиральні та розпізнавальні знаки, здатні показати людям куди потрібні напрями. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.